Mierpilna atpūta Zebrus ezera krastā, kur sastopas dabīgās pļavas un dziļie meži

Atpūtas kompleksā “Niedras” mēs ieradāmies agrā svētdienas rītā. Tikko piedzīvota pirmā salna un apkārt esošās pļavas iekapsulējušās laikā, apsalušās lapas skaļi krīt uz kempinga mājiņu koka jumtiem. Laiks ir apstājies, tikai daži atpūtnieki ierodas, lai dotos dienas pārgājienā līdz Pokaiņiem un atpakaļ.

Kempings pārsteidz ar augsti kvalitatīvajām mājiņām, katra no tām ir labiekārtota dzīvošanai ģimenei. Savukārt, mājiņas, kuras ir celtas senāk, arvien ir lieliska atpūtas vieta, minimālisma cienītājiem. Dušas un citas labierīcības ir iekārtotas atsevišķā ēkā. Viss ir iekārtots ar gaumi un saglabājot dabīgo ainavu.

Šī arvien ir jauna un vēl pilnībā neapgūta vieta, kuru jau ir iemīļojuši kāzu svinētāji, ģimenes, kuras vēlas aizbraukt tālāk no pilsētas un skaisti pavadīt laiku Līgo svētkos! Atpūtas komplekss ir mūsdienīga un tehniski aprīkota atpūtas vieta Zebrus ezera krastā, kas radīts skaistiem un elegantiem dzīves mirkļiem. Šeit ir plaša un sakopta vide sporta pasākumu organizēšanai. Teritorija ir piemērota, lai uzņemtu līdz 1500 viesu dažādu sporta spēļu rīkošanai, kā arī piedāvājam makšķerēšanas iespējas. Lieliska svinību vieta Zebrus ezera krastā. Ar svinību zāli līdz 200 personām, kas spēs apburt ikvienu mūsu klientu ar savu neparasto šarmu, grezno kamīnu un plašiem logiem ar skaistu skatu uz ezeru.

Atpūtas kompleksa darba laiks ir visu diennakti un bez brīvdienām:

  • vasaras sezonā no 1. maija līdz 30. septembra
  • ziemas sezonā no 1. oktobra līdz 30. aprīlim