Bioloģiskā saimniecība ”Vizbuļi”

  • Augļi
  • Dārzeņi

Laimas Hercbergas vārds ir populārs tiešās tirdzniecības pulciņos, un viņas pieredzi pārņem dēls Jānis, kurš ar panākumiem piedalījies jauno zemnieku biznesa plānu konkursā. Uz Rīgu regulāri dodas ar iepriekš pasūtinātiem burkāniem, selerijām, ķiplokiem, salātiem, sīpoliem, zaļumiem, slavenajiem ķirbjiem un citiem veselīgiem gardumiem piekrauts busiņš, kas apgādā arī restorānus un veselīgo produktu veikalus.

Mēs piedāvājam

Laima un Andris Hercbergi savā saimniecībā audzē gaļas liellopus, kartupeļus un dārzeņus. Apmeklējuma laikā ciemiņi varēs samīļot govis, uzzināt to, kā bez ķīmijas iejaukšanās aug kartupeļi, pupiņas, bietītes un citi dārzeņi, aplūkot garšaugu kolekciju un uzminēt, kas ir kas. Saimniecībā 40 veidu dārzeņus un zaļumus audzē 4 ha – tik, cik var kārtīgi apčubināt un izravēt. Dārzeņus var iegādāties arī uz vietas vai pieteikt piegādi. Saimniece savā blogā apraksta dažādus zaļus gardumus un piedāvā pilsētniekiem pašiem iesēt, kopt un novākt veselīgus un tīrus dārzeņus. ”Vizbuļos” ar prieku gaida arī mazpulcēnus un visus, kam tuva zaļa zemes kopšana.

Saimniece, ciemiņus uzņemot, īpašu uzmanību vērš seno šķirņu sīpolu, ķiploku, kartupeļu un garšaugu audzēšanas nozīmei, stāstot, kā pelnīt sev, nevis citiem. Tiek piedāvāta dārzeņu cepšana ugunskurā un zāļu tējas baudīšana. Bērni var aplūkot un pabarot pūkainos trušus. Īpaši gaidīti uz rudens ražas novākšanas talkām.

Vēlama iepriekšēja pieteikšanās. Saimniecības apmeklējuma cena: ziedojumi

Bioloģiskā saimniecība ”Vizbuļi”