20170831_101642

Eksotiskie augļi un dārzeņi

  • +371 29185540
  • Z/s "Saliņas", Annenieku pagasts, Dobeles novads
  • Augļi
  • Dārzeņi

Kaspara Otikova zemnieku saimniecība “Saliņas” patiešām ir eksotiska paradīze, kuru Dobele Dara apmeklēja 2017. gada augusta beigās. Šķiet, Kaspars ir parūpējies, lai katru savas saimniecības zemes gabaliņu izmantotu praktiski un pārdomāti. Tā starp siltumnīcām ir iekārtotas lauka meloņu, arbūzu, salātu, kukurūzas, fenheļu, diļļu un citu garšaugu dobes, kurās starp vietēji pazīstamiem augiem, aug tādi, kuri pārsteidz ar savu izskatu un formu. Vairāk nekā četrās siltumnīcās aug ap 30 dažādas tomātu šķirnes un eksotiskie augļi un dārzeņi: melones, arbūzi, ķīnas gurķi un citi Latvijai netipiski augi. Vai zinājāt, ka tabaka tomātu tuvumā novērš kaitēkļu vairošanos un izplatīšanos?

2015. gadā Kaspars nodibināja uzņēmumu SIA “Daudziņi”, kura mērķis ir diedzēt un realizēt bioloģiskās sēklas pārtikai. Kā stāsta Lauku tīkls, tad biznesa plāns par sēklu diedzēšanu tika izstrādāts, Kasparam Otikovam mācoties Valsts Lauku tīkla aktivitātes “Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai” interaktīvajā programmā “Tu vari vairāk!”.  Kaspars 2014. gadā piedalījās konkursā “Laukiem būt!”, kur ar savu biznesa ideju “Sēklu diedzēšanas attīstība z/s “Saliņas”” Rietumu reģiona pusfinālā ieguva otro vietu kategorijā “Lauksaimniecības produkcijas pievienotās vērtības radīšana”. Šogad Kaspars uzsāks savas biznesa idejas realizēšanu.

Kaspars piedāvā

Iepriekš sazinoties ar Kasparu, ir iespējams apmeklēt zemnieku saimniecību un iegādāties sezonas dārzeņus, kā arī eksotiskos augļus un dārzeņus. Par bioloģiski diedzēto sēklu iegādi vēl informēsim.

Eksotiskie augļi un dārzeņi

  • +371 29185540
  • Z/s "Saliņas", Annenieku pagasts, Dobeles novads