grozs_dobele-dara-web

Izdzīvo, izgaršo un izbaudi Dobeles novadu!

Dobele rada un rāda gudri – mēs vēlamies, lai ikviens uzzina par mūsu amatniekiem, mazajiem ražotājiem, prasmju, tradīciju un iemaņu pārzinātājiem.  Mēs vēlamies iepazīstināt pašu novada iedzīvotājus, viesus un tūristus ar daudzveidīgo atpūtas, kultūrizziņas un praktisku iemaņu apguves piedāvājumu. Šeit meklējiet un atrodiet ziņas par gadatirgiem un tirdziņiem, kuros varēs sastapt vietējos uzņēmējus un iegādāties viņu produkciju, apmeklējiet pasākumus, kuros var iepazīt meistaru amatu un prasmju knifus.  Izplānojiet paši savus tūrisma maršrutus, lai iepazītu un izdzīvotu mūsu novada ainavas, garšas un smaržas. Tik tuvajā Dobeles novadā vietējie un ārvalstu tūristi var iepazīt latvisko dzīvesziņu un vēstures gaitu ikdienas priekšmetos, izgaršot senus un mūsdienīgus ēdienus, izbaudīt Zemgales līdzenumu mieru zem pasaulē dzidrākajām debesīm, vērot mūsdienīgu saimniekošanu un iemēģināt roku dārzeņu audzēšanā vai pašam iesēsties amatnieku stellēs, priecāties par čaklu roku izkoptiem dārziem un aizvest mājās visskaistāko skujeni vai rožu stādu.

Gaidīsim pieteikumus no Dobeles novada mājražotājiem – zvani: +371 36781740, raksti: info@dobeledara.lv, vai aizpildi elektronisko pieteikuma anketu.

Uz tikšanos Dobelē!

Par Dobeles novadu

Ar vienu kāju Zemgales auglīgajā līdzenumā, ar otru – Kurzemes gleznainajos pakalnos. Tāda ir Dobeles novada ģeogrāfiskā vieta Latvijas kartē un krāšņā ainava. Novads izvietojies valsts dienvidrietumu daļā, tāpēc klimats šeit ir siltāks un sausāks nekā citur Latvijā. Ziemeļu saules lutināta ir Dobele – viena no vissaulainākajām mūsu valsts pilsētām.

Kultūrvēsturiskie objekti, dabas daudzveidība, lauku labumi un aktīvās atpūtas iespējas Dobeles novadu padara pievilcīgu daudziem ceļotājiem. Ciešā sadarbībā starp novada domātājiem un darītājiem esam vētījuši, bagātinājuši, apvienojuši un aprakstījuši mūsu piedāvājums, lai ceriņu svētki, ābolu laiks, skaisto dārzu, senlietu krātuvju un viedo amatnieku darbnīcu apmeklēšana kļūst par Latvijas iedzīvotāju un tūristu pievilcīgāko galamērķi.

IESKATS dobeledara.lv tirdziņa aktivitātēs Ceriņu svētkos!

Paldies tirdziņa dalībniekiem un apmeklētājiem!

TV sižets par Dobeles novada mājražotājiem