Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!
Time

18:00

Date

14. oktobris, 2021

Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs

Brīvības iela 7, Dobele, Dobeles pilsēta, LV-3701, Latvija

TĒMAS:

  • 1.daļa “Mans neapzinātais spēks. Iekšējās pasaules karte”

Mēs atnākam uz šīs zemes, lai iemācītos kļūt par saimniekiem savam liktenim, savai dzīvei. Kļūt par profesionāli sava likteņa veidošanā – pašam aust savas dzīves audeklu.

Katram cilvēkam ir savs “tumšais mežs”, kur dzīvo trauksme un bailes. Tas ir mūsu personības bezpalīdzības punkts, kas traucē izpaust savu potenciālu. Tumšajā mežā dzīvo neapzinātie līdzautori, kuri man pašam nenojaušot veido manu dzīves musturu. Tajā mīt klejojošie dzīves sižeti, kas atkārtojas atkal un atkal. Iekšējās pasaules karte ir kā savdabīgs kompass, kurš parāda iestrēgušos sižetus un virzienu uz gaismu.

  • 2.daļa “Mani resursi. Ienākumu zeme”

Resursi ir tēma, par kuru mēs katrs domājam, taču reti runājam. Nauda kā resurss ir lieta, bez kuras nevaram izdzīvot, tomēr baidāmies to saņemt. Attiecības ar naudu veidojas pieredzes rezultātā un daudz tiek mantots no paaudzes paaudzē. Seminārā pētīsim, kādas ir mūsu attiecības ar naudu, kā tās ir veidojušās un ko nauda mums nozīmē. Darbosimies ar tehnikām, kas veicinās izpratni par to, ko nozīmē būt bagātam un kā par tādu kļūt, kā iemācīties cienīt naudu un atļaut tai ienākt savā dzīvē. Darbs ar iekšējiem ierobežojumiem.

Pietiekamības koordinātu sistēma – konstruktīvie un destruktīvie sektori. Tikai saglabājot mūsu apziņu šīs koordinātu sistēmas 4 sektoros, mēs varam izpausties kā mūsu likteņa autori! Daudzdimensionālas pietiekamības stāvoklis – kad visa ir pietiekami daudz šeit un tagad – apzināta iracionāla pārliecība, ka pārpilnība būs katrā laika brīdī.

Nodarbības notiks 1 reizi nedēļā.

PIETEIKTIES nodarbībām

Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs

Brīvības iela 7, Dobele, Dobeles pilsēta, LV-3701, Latvija