Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!
Time

19:00

Date

24. novembris, 2022

Auces pilsētas Kultūras nams

Ausmas iela 3, Auce, Auces pilsēta, LV-3708, Latvija

AUCĒ dzimušās un ASV dzīvojošās latviešu režisores Signes Baumanes pilnmetrāžas animācijas filma – mūzikls pieaugušajiem “Mans laulību projekts”. Filma ir neticami spēcīgs vēstījums par sievietes dziļākajiem rīcības motīviem.

Tā vēsta par jaunas sievietes Zelmas Mīlestības meklējumiem, kuros iesaistās Mītiskas Sirēnas, kuras viņu māca tiekties pēc Ideālas Laulības. Tomēr priekšstats par to tiek neglābjami sagrauts, kad sievietes Bioloģija, ar tās hormonu un neironu signāliem, iespaido viņas uzvedību un emocijas, satricinot laulību pamatus. Kā teikts Traibekas kino festivāla mājaslapā – daži cilvēki visu dzīvi pavada brīnoties, kādēļ tā arī nav izdevies saglabāt attiecības, bet Signe Baumane apņēmusies rast atbildi un rezultātā tapusi animācijas filma, kurā apvienota gan sena mitoloģija, gan mūsdienīga neirozinātne.

Filma ir vairāku starptautisku festivālu laureāte un kopš šodienas iekļauta arī nominantu listē Eiropas kinoakadēmijas balvai!

Filmu ieskaņojuši lieliski latviešu aktieri: Laura Čaupale, Guna Zariņa, Ģirts Ķesteris, Kaspars Znotiņš, Zane Daudziņa, Regīna Razuma, Madara Botmane, Juris Kalniņš, Katrīna Pasternaka, Edgars Samītis, Dainis Grūbe un citi, savukārt par muzikālo daļu parūpējušies Trio Limonāde un Linda Leen.

Filmas garums: 95 min, vecuma rekomendācija 16+.

Ieeja: 3 EUR.

Auces pilsētas Kultūras nams

Ausmas iela 3, Auce, Auces pilsēta, LV-3708, Latvija