Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!
Time

12:00

Date

14. maijs - 22. jūlijs, 2024

Augstkalnes bibliotēka

Augstkalne, Augstkalnes pagasts, Dobeles novads, Latvija

No 14. maija līdz 22. jūlijam Augstkalnes bibliotēkā ir aplūkojama izstāde “Fotogrāfa Kārļa Buivida iemūžinātais”.

Tā piedāvā ne tikai ieskatu viena cilvēka dzīvesstāstā, bet arī ceļojumu pa Latvijas laika un kultūras ainavu. K.Buivids savā fotogrāfa ceļā kļuva par savdabīgu laika liecinieku, iemūžinot ne tikai svarīgus sabiedriskos notikumus, pazīstamas personības un personīgos mirkļus, bet arī cilvēku attiecības un saikni ar vidi, kurā dzīvoja.

Izstādes mērķis ir ne tikai godināt Kārļa Buivida mantojumu, fotogrāfijas, kā vizuālu liecību par Latvijas laika un viņa paša dzīvesstila būtību, bet arī atskatīties uz viņa darbu ar cieņu un novērtēt viņa ieguldījumu Latvijas kultūras vēsturē. Tas ir iespēja iegremdēties laika griežos, kur K.Buivids strādāja ne tikai ar fotokameru, bet arī ar sirdi un dvēseli, iemūžinot mirkļus, kas tagad kalpo kā Latvijas kultūras vēstures sastāvdaļa.

Aicinām uz oficiālo izstādes atklāšanu 21. maijā plkst.16.00, kur varēsiet tikties ar Kārļa Buivida mazmeitu Līgu Driķi. 

Ieeja bez maksas.

Augstkalnes bibliotēka

Augstkalne, Augstkalnes pagasts, Dobeles novads, Latvija