Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!
Time

19:00

Date

26. maijs, 2023

Dārzkopības institūta Ceriņu dārzs

Graudu iela 1, Dobele, Dobeles pilsēta, LV-3701, Latvija

26. maijā plkst. 19.00 tradicionālais klasiskās mūzikas koncerts Dārzkopības institūta Ceriņu dārzā Dobelē.

Koncerta “Es mīlu tevi, dzīve!” pirmajā daļā skanēs itāļu komponistu opermūzikas pērles, bet otrajā – krāšņi un pavasarīgi skaņdarbi no populāriem mūzikliem un kinofilmām.

Programmā: Dž. Verdi, Dž. Pučīni, G. Doniceti, R. Leonkavallo opermūzika un A. Piacollas, K. Veila, N. Rotas un R. Paula skaņdarbi.

Solisti: Ilona Bagele (mecosoprāns), Jūlija Vasiljeva (soprāns), Evita Zālīte-Grosa (soprāns), Artjoms Safronovs (tenors), Juris Vizbulis (tenors) un Rihards Mačanovskis (baritons). Instrumentālā grupa pianistes Ilzes Ozoliņas vadībā: Inga Ozola (čells), Svetlana Okuņa (vijole), Inita Āboliņa (akordeons), Armands Ābelīte (trompete), Normunds Everts (sitamie instrumenti) un Andrejs Puškarevs (kontrabass). Koncertu vadīs muzikoloģe Liene Jakovļeva.

Biļetes pieejamas “Biļešu paradīze” interneta vietnē www.bilesuparadize.lv un visās kasēs Latvijā.

PIRKT BIĻETES

Ieeja pasākuma no plkst. 18.00.

Koncerta laikā darbosies ģimenes restorāna “Hercogs” bufete.

Vairāk informācijas, zvanot uz tālr. Nr. +371 25450555 vai rakstot uz e-pastu dobelescerini@gmail.com, vai mājaslapā www.dobelescerini.lv.

*Pasākumā var tikt filmēts un fotografēts!

Dārzkopības institūta Ceriņu dārzs

Graudu iela 1, Dobele, Dobeles pilsēta, LV-3701, Latvija