Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!
Time

19:00

Date

20. septembris, 2023

Dobeles pilsētas kultūras nams

Baznīcas iela 6, Dobele, Dobeles pilsēta, Dobeles novads, Latvija

20. septembrī plkst. 19.00 Dobeles pilsētas kultūras namā gaidāma Valmieras teātra izrāde “Labie cilvēki” Ineses Mičules režijā.

Šis ir mūsdienīgs stāsts par dzīves pārbaudījumiem, kuri tiek uzlikti labiem cilvēkiem. Tā centrā – jauna sieviete Mārgareta, kuru piemeklē dažādas likstas gan darbā, gan privātajā dzīvē. Mārgaretas dzīve nav viegla, taču viņas ticība un paļaušanās labajam ikvienā cilvēkā, humors un pacietība liek ieraudzīt un vērtēt notiekošo citādā gaismā. Kad Mārgareta satiek savu jaunības dienu mīlestību – nu jau bagātu un veiksmīgu cilvēku, atklājas, ka, dzīvojot kultūrā, kas nemitīgi tiecas piepildīt sapni par laimīgu dzīvi, cilvēks tomēr jūtas iztukšots. Luga liek pārdomāt, kādi tad ir īstie cilvēka liktens iemesli – ļaut lietām notikt labi vai slikti un ko tas pārbauda cilvēkā?

2011. gadā sarakstītā amerikāņu dramaturga un scenārista, Pulicera prēmijas laureāta Deivida Lindsija-Ebēra (1969) daudzkārt godalgotā, tai skaitā arī prestižās amerikāņu Spēlmaņu nakts „Tony Awards” balvai nominētā luga „Labie cilvēki” („Good people”) ar panākumiem piedzīvoja pirmizrādi Brodvejā tajā pašā gadā, drīz vien sekojot iestudējumiem visā Amerikā un Eiropā, 2012. gadā kļūstot par visbiežāk iestudēto darbu teātros visā pasaulē, tagad arī Valmieras teātrī.

Izrādes radošajā komandā scenogrāfe un kostīmu māksliniece Agnese Kaupere un gaismu mākslinieks Gatis Priednieks-Melnacis.

Lomās: Elīna Vāne, Aigars Apinis, Rihards Jakovels, Eduards Johansons, Māra Mennika, Diāna Krista Stafecka, Baiba Valante.

Biļetes var iegādāties izrādes norises vietā un jebkurā “Biļešu Paradīze” kasē.

PIRKT BIĻETES

Dobeles pilsētas kultūras nams

Baznīcas iela 6, Dobele, Dobeles pilsēta, Dobeles novads, Latvija