Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!
Time

17:00

Date

24. septembris, 2022

Dobeles pilsētas kultūras nams

Baznīcas iela 6, Dobele, Dobeles pilsēta, LV-3701, Latvija

Jau otro sezonu savus skatītājus ar aktuāliem jokiem un improvizācijām iepriecinās apvienība “MēsJūsMīlam”. Kā saka paši dalībnieki – tas ir rēcīgs notikums!

“Mēs Jūs Mīlam” ir apvienība, kā arī pa pusei improvizēta, pa pusei iestudēta komēdija, kuras pamatā ir Kaspara Breidaka un Ralfa Eilanda draudzība. Viņi ir raduši viens otru ikdienā un reizēm arī dažādu TV un radio tiešraižu laikā izaicināt vai “pavilkt uz zoba”. Nu ir pienācis laiks to darīt uz skatuves! “Mēs Jūs Mīlam” skatītājiem piedāvās etīdes, kā arī dziesmas par visdažādākajām tēmām, kuras nav svešas gandrīz nevienam – attiecības, attiecības pastā jeb rindas, attiecības, kurās no otra prasa arvien vairāk un vairāk jeb auto remonts, attiecības, kurās nepamet sajūta, ka tevi drāž jeb politika, un tā tālāk. Šajā radošajā mutulī iesaistītas tiks arī skatītāju idejas, jo tās uzklausīt mūsu kolektīvam ir ļoti svarīgi! Par izrādi šo pasākumu īsti nenosauksi. Joki, dziesmas un izaicinājumi. Respektīvi, ja zini “Monty Python” vai “Flight of the Conchords”, tad tas ir tas pats, tikai mazāk labi.

Biļetes: https://www.aula.lv/pasakumi/mes-jus-milam
Vecuma gradācija: 16+
Izrādes garums: 1h 30 min
Izrādē tiek lietoti necenzēti vārdi!
Izrādi piedāvā: “GingerCat”,

Pasākuma laikā tiks filmēts un/vai fotografēts.
Pasākumu organizē Dobeles pilsētas kultūras nams.

Informāciju sagatavoja:
Dobeles pilsētas kultūras nama kultūras darba menedžere
Madara Vinkelmane
e-pasts: madara.vinkelmane@dobele.lv
tālr. Nr. +371 29331181

Dobeles pilsētas kultūras nams

Baznīcas iela 6, Dobele, Dobeles pilsēta, LV-3701, Latvija