Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!
Time

09:00

Date

14. - 30. maijs, 2021

Dobele, Dobeles novads

Dobele, Dobeles pilsēta, Latvija

Ikgadēja tradīcija Dobeles novadā ir Dobeles novada svētki. Iepriekšējos gados šie svētki sastāvēja no dažādu izpildītāju koncertiem, sporta pasākumiem, radošajām darbnīcām bērniem, lielā svētku gājiena un citiem pasākumiem, kas pulcēja lielus apmeklētāju pūļus.

2020.gadā Dobeles novada svētki pirmo reizi 11 gadu laikā nenotika. Šis viens gads bez Dobeles novada svētkiem lika saprast – svētkus vajag! Tāpēc 2021.gadā Dobeles novada svētki atgriežas ar vērienu.

Iepazīstinām – Dobeles Ceriņu Festivāls 2021.

Pielāgojoties esošajai situācijai valstī, Dobeles novada svētki šogad notiks vēl nebijušā formātā. Ceriņu Festivāls notiks no 14.maija līdz par 30.maijam. Festivāla ietvaros priecēsim jūs ar vides instalācijām, sajūtu pastaigu cikla 2.daļu “VASARA”, “Pop-up” pikniku un daudz citiem pasākumiem visā Dobeles novadā. Informējam, ka programmā iespējamas izmaiņas!

SVĒTKU PROGRAMMA

Tiekamies Ceriņu Festivālā!

Informāciju sagatavoja:
Madara Vinkelmane
Dobeles pilsētas kultūras nama kultūras darba menedžere
Tālr. 29331181
e-pasts madara.vinkelmane@dobele.lv

Dobele, Dobeles novads

Dobele, Dobeles pilsēta, Latvija