Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!
Time

09:00

Date

20. septembris - 30. decembris, 2023

Dobeles novada Centrālā bibliotēka

Brīvības iela 23, Dobele, Dobeles pilsēta, Dobeles novads, Latvija

Dobeles novada Centrālajā bibliotēkā no 20. septembra līdz 30. decembrim būs apskatāma gleznu izstāde “Puķu valoda”.

Gleznu autores māsas Vita un Zita Studentes.

“Mēs esam dvīņu māsas Zita un Vita Studentes. Jelgava ir pilsēta, kurā esam dzimušas, pavadījušas bērnību un dzīvojam ar savām ģimenēm arī šobrīd. Abas esam ieguvušas ekonomista un jurista izglītību. Vita jau desmito gadu strādā par juristi Tieslietu ministrijā, Zita jau astoto gadu par tiesnesi un šogad darbu uzsāka Zemgales rajona tiesā Dobelē.  Pāris gadus atpakaļ, iedvesmojoties no vectēva, abas sākām gleznot. Abas esam Jelgavas Tautas gleznošanas studijas dalībnieces un gleznošana ir tā joma, kurā rodam iedvesmu, spēku un uzlādi ikdienas darbam.

Uzskatām, ka juristam ir jāprot ne tikai kvalitatīvi un apzinīgi pildīt savus amata pienākumus, bet jārod laiks arī atslodzei, sava redzesloka paplašināšanai un izaugsmei arī citā jomā. Un mums tā ir gleznošana.

Savas gleznas dāvinām radiem un draugiem, kā arī daļa no mūsu eļļas krāsu gleznām dekorē mūsu darbavietu koridoru sienas.”

Ieeja bez maksas.

Dobeles novada Centrālā bibliotēka

Brīvības iela 23, Dobele, Dobeles pilsēta, Dobeles novads, Latvija