Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!
Time

11:00

Date

03. jūnijs, 2023

Dobele, stāvlaukums pie tirgus

3. jūnijā, Vietējā biznesa atbalsta dienā, no plkst. 11.00 līdz 18.00 visus gardēžus aicinām ielūkoties Dobeles novada mājražotāju un uzņēmēju GARŠU SKVĒRĀ, kurā varēs IZGARŠOT DOBELI vārda tiešā nozīmē.

  • Plkst. 11.00 atklāsim un iepazīsim Garšu skvēru un tā dalībniekus. Garšu skvēra apmeklētājiem būs iespēja piedalīties konkursā “Iepazīsti savu ražotāju.” Marikas Grīslītes ceptas maizes degustācija.
  • Plkst. 12.00 pie mums viesosies īstā latvju saimniece Brigita Puriņa, viena no Slow Food Straupe dibinātājām, kura dalīsies savās zināšanās par tradicionāliem Latvijas ēdieniem. Piedalīsimies meistarklasē un degustācijā ”Vietējais ēdiens – nenovērtēts tūrisma produkts.”
  • Plkst. 15.20 gaidīsim uz trīs garšīgām viktorīnām!
  • Ātrēšanas konkurss kungiem “Burger, burger, burgerītis”.
  • Ātrēšanas konkurss dāmām “Vēl vien’ kūciņ”.
  • Konkurss “Atpazīsti dzērienu”.

Strādājam kopā Konkurētspējīgai Eiropai!

Dobeles novada mājražotāju un uzņēmēju GARŠU SKVĒRS tiek organizēts Zemgales plānošanas reģiona EEZ projekta “Uzņēmējdarbība Zemgalē” ietvaros, kas vērsts uz Zemgales reģiona uzņēmējiem. Viena no aktivitātēm ir Vietēja Biznesa atbalsta dienas (VBAD) organizēšana katrā pašvaldībā, iesaistot konkrētās pašvaldības uzņēmējus. Projektā ierakstītais pasākuma mērķis ir: popularizēt vietējos uzņēmējus, mārketinga pasākumi uzņēmējdarbības popularizēšanai.

Vietējā biznesa atbalsta dienas tiek organizētas projekta Nr. LV-LOCALDEV-0003 “Uzņēmējdarbība Zemgalē” ietvaros, un to finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus. Projekta kopējais budžets ir 969 256 EUR, no kuriem EEZ līdzfinansējums ir 793 867,70 EUR.

 

Dobele, stāvlaukums pie tirgus