Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!
Time

18:00

Date

18. septembris, 2020

Ditas Leinertes privātprakse

Zaļā iela 10, Dobele, Dobeles pilsēta, LV-3701, Latvija

Puķes viskrāšņāk zied, ja tām visa kā gana – saules, gaismas, ūdens un dāsnas zemes. Sievietes vislabāk jūtas, ja visur valda līdzsvars.

Līdzsvars attiecībās ar citiem, dzīvi un, galvenais – ja līdzsvars ir viņās pašās. Jūtās, domās, darbos, garīgajā un fiziskajā plānā. Ja sievietes Dvēsele dzied, tad viņa var visu!

Šis 12 nodarbību cikls paredzēts tām, kurām ir radusies doma, ka uz šo brīdi līdzsvars kaut kur pazaudējies: klibo attiecības un veselība, savā starpā nevar vienoties Sirds un Prāts, gribēšanu izpaust sevi bremzē bailes, un tamlīdzīgi.

Nodarbībās tiks izmantota transpersonālās psiholoģijas pieeja šķēršļu un resursu apzināšanā – vadītās iztēles ceļojumi apvienojumā ar mākslu terapijas metodēm (dažādas zīmēšanas tehnikas, darbs ar mālu, kustības), sarunas, grupas enerģijas atbalsts.

Nodarbību mērķis – vest tuvāk atbildēm uz jautājumiem: Kas es īsti esmu? Ko es varu? Kā dzīvot tālāk? Kur un kas ir mans īstais spēks? Kas ir tas, kas mani bremzē? Kā patiesi mīlēt sevi? Cik esmu vērta? Vai dzīvoju savu dzīvi? Un vēl citiem.

Grupas darbs veidots tā, lai sāpīgie stāsti nebūtu jāizliek atklātībai, bet tos varētu pārdzīvot pa jaunam, ieraugot resursu un patieso dzīves mācību. Katra dalībniece pati nosaka savu pārmaiņu intensitāti un dziļumu, jo pielietotās metodes to atļauj.

Grupu vada: Ilona Helēna, transpersonālā psiholoģe, mākslu terapeite.
Nodarbības plānotas 2 reizes mēnesī, skaitā 12.
Pieteikšanās, rakstot šeit Ditai vai SMS Ditai 26753101
Var ielūgt draudzenes. Vietu skaits ierobežots.

Ditas Leinertes privātprakse

Zaļā iela 10, Dobele, Dobeles pilsēta, LV-3701, Latvija