Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!
Time

11:00

Date

16. oktobris, 2021

Rehabilitācijas centrs Tērvete

Rehabilitācijas centrs "Tērvete, Tērvete, Dobeles nov, LV-3730, Latvija

Šo sestdien 16. oktobrī no plkst.11.00 līdz 15.00 Tērvetē, Dabas parka teritorijā otrpus upītei notiks radošs iedvesmas un izziņas pārgājiens Daba. Rudens. Mūzika.

Pārgājienu 16. oktobrī iespējams iziet jebkurā laikā no plkst. 11.00 līdz 15.00, maršrutu kājām uzsākot pie Tērvetes Rehabilitācijas centra. Jāģērbjas silti, atbilstoši laikapstākļiem un jāizvēlas meža takām piemēroti apavi. Līdzi pārgājiena somā iesakām paņemt termosu ar kādu siltu dzērienu.

Lai pārgājiens būtu interesants un ar pievienoto vērtību, maršrutā būs iestrādāta iespēja izzināt Zemgales kultūras mantojumu, gan izmantojot telefonu aplikācijas, gan tradicionālākos veidos izzinot informāciju par bioloģisko daudzveidību, bišu dzīvi. Pārgājiena taku papildinās A. Brigaderes, V. Plūdoņa un Aspazijas literārie darbi.

Maršruta centrā būs biedrības “Bērnu un jauniešu mūzikas klubs” brīvdabas aktivitāšu centrs “Auziņās” , kur plkst. 13.00 dalībnieki varēs izbaudīt muzikālās izziņas pieturu: dziedās tenors Jānis Kurševs un pie klavierēm būs pianists Māris Treijs.

Lai apmeklētu muzikālās izziņas pieturu plkst. 13.00 pieaugušajiem un jauniešiem no 12 gadu vecuma nepieciešams derīgs covid-19 sertifikāts; bērniem līdz 12 gadu vecumam ierobežojumu nav.

Lai sev vēlamā laikā ģimenes lokā izstaigātu Dabas parka maršrutu, jāievēro epidemioloģiskās drošības prasības (distancēšanās, uzturēšanās kopā ar savu mājsaimniecību).

Projekts tiek īstenots ar VKKF, A/S Latvijas Valsts meži un Zemgales plānošanas reģiona atbalstu.

Rehabilitācijas centrs Tērvete

Rehabilitācijas centrs "Tērvete, Tērvete, Dobeles nov, LV-3730, Latvija