Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!
Time

12:00

Date

26. novembris, 2022

18. marts, 2023

Dobeles novds

Iepazīstam “savējos” – pirtniekus un pirtsmīļus – 9 pirts sestdienās Dobeles novadā!

9 lieliski pirtnieki, 9 mājīgas pirtiņas un 9 vērtīgas pirts sestdienas tepat, Dobeles novadā:

 • 26.11. – Andris Zemesarājs
 • 17.12. – Ilga Gavare
 • 07.01. – Evita Zoltnere
 • 21.01. – Līga Ļaksa
 • 04.02. – Iveta Sondore
 • 18.02. – Daina Ieviņa un Dāvis Ieviņš
 • 04.03. – Agnese Blumfelde
 • 11.03. – pirts Dobelē
 • 18.03. – Māris Lazda

Latvija esam mēs paši, mūsu tuvākie, kaimiņi un līdzcilvēki mums apkārt, kas katru dienu dara sevi un mūsu pasauli visapkārt labāku. Nereti dzenamies uz tālām zemēm un augstiem kalniem, meklējam tālumā viedus ļaudis un jaunas atklāsmes, nemaz neapjaušot, cik daudz viedu cilvēku dzīvo mums blakus un ik dienas veic apbrīnojamus darbus savam un citu cilvēku labumam. Tepat blakus mums dzīvo atvērti, radoši un sirdsgudri cilvēki, kuri sajutuši savas saknes un ikdienā min pirts taku, aicinot ikvienu sev līdzi, atklājot latviskās pirts dziedinošo burvību. Nolūkā iepazīt savējos un veidot Dobeles novada pirtnieku un pirtsmīļu sadraudzību/sadarbību, tiek veidots unikāls pirts dienu – semināru cikls “Iepazīsti Dobeles novada pirtnieku”, jo arī Asociācija mājo Dobeles novadā un ar nepacietību gaida katru tikšanos.

Šajās Pirts dienās aicināts piedalīties jebkurš Dobeles novada pirtnieks un pirtsmīlis, un ikviens cilvēks, kuram interesē pirts un veselīgs dzīvesveids.

Katras Pirts dienas PROGRAMMĀ (Pirts dienas programmas laiki ir norādīti aptuveni un var mainīties atkarībā no apstākļiem un dalībnieku skaita):

 • 12.00 – 14.00 – Pirtnieka stāsti un pirts zinības meistarklasē, cienājot viesus ar gardu zāļu tēju;
 • 14.00 – 17.00 – Iepazīšanās programma pirtiņā (sildīšanās, karsēšanās, attīrīšanās kūres vai tml., saskaņā ar katra pirtnieka unikālu programmu).

Uz pirts dienu ņem līdzi: labu omu, kādu veselīgu našķi kopgaldam un pirts lietas savam komfortam (čības, dvielis, halāts, peldkostīms vai pirts tērps, cepure un tml.).

Dalības maksa – 30 eur/ no personas.

Pieteikšanās, aizpildot elektronisko pieteikuma formu ŠEIT. Vietu skaits ir ierobežots (līdz 10 personām), tādēļ aicinām pieteikties savlaicīgi.

Vairāk informācijas: tālr. 2942907 (Aija), e-pastā: latvjupsa@gmail.com vai Asociācijas mājaslapā: www.latvjupsa.lv.

Pirts dienu ciklu “Iepazīsti Dobeles novada pirtnieku” organizē biedrība “Latvju Pirts un SPA Asociācija” (Asociācija) sadarbībā ar Dobeles novada pašvaldību, sniedzot atbalstot NVO projektam.

Tiekamies – Dobeles novada pirtiņās!

Dobeles novds