Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!
Time

18:00

Date

26. jūlijs, 2021

Koncertzāle ZINTA

Skolas iela 2, Dobele, Dobeles pilsēta, LV-3701, Latvija

Gaiši dzīvespriecīgu klasiskās mūzikas programmu ar koncertiem Rīgā, Liepājā un Dobelē sagatavojuši Latvijā pazīstamie kamermūziķi: flautiste Liene Denisjuka-Straupe, vijolniece Ilze Kirsanova, altiste Santa Vižine un čellists Ēriks Kiršfelds.

Šobrīd ikvienam ir nepieciešams atjaunot savus spēkus un šajā kamermūzikas koncertprogrammā iekļautie darbi viennozīmi veicinās jaunas enerģijas apmaiņu kā mūziķiem, tā arī klausītājiem. Izvēlēto kompozīciju autori: dzirkstošais Rosīnī, sapņainais Debisī, kolorītais Kasterēde, vitālais Rēgers un latviski elēģiskās Selga Mence un Mārīte Dombrovska.

Šajā daudzveidīgajā un tomēr ļoti saskanīgajā autoru sabiedrībā klausītājiem būs iespēja ne tikai vērot dinamisko mūziķu saspēli, bet arī ļauties sava iekšējā gara impulsam aizceļot kaut kur pāri šīs taustāmās pasaules matērijai.

Stilistiski šī koncertprogramma ir ieturēta dzīvespriecīgi gaišos toņos, kur mijas klasicisms ar impresionismu, taču, galvenais šīs programmas pienesums būs Selgas Mences un Mārītes Dombrovskas darbu interpretācija, kur ir ietverts gan mūsdienu laikmeta atspoguļojums, gan nacionālās mākslas stiprināšanas aspekts.

PIRKT BIĻETI

Kamermūzikas koncertu “Gadalaiku impresijas” šovasar varēs dzirdēt:

• 26. jūlijā Dobelē, koncertzālē “Zinta”;

• 27. jūlijā Rīgā, kultūras centrā “Mazā ģilde”;

• 28. jūlijā, koncertzālē “Lielais Dzintars”

! Koncertus varēs apmeklēt pret «Covid-19» vakcinētas vai «C19» pārslimojušas personas, pie ieejas koncertā uzrādot atbilstošu sertifikātu un personību apliecinošu dokumentu.

Koncertzāle ZINTA

Skolas iela 2, Dobele, Dobeles pilsēta, LV-3701, Latvija