Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!
Time

18:00

Date

16. septembris, 2020

Dobeles Ķestermežs

Ķestermežs, Meža prospekts, Dobele, Dobeles pilsēta, LV-3701, Latvija

Skrējienu seriāla “Bērzes apļi” (BA) konkursā ieskaita 6 labākās kārtās (no 7) iegūtos punktus pēc “Sprīdīša” sistēmas. Dalībniekiem vispirms jāveic fiksēta distance (atkarībā no vecuma grupas) ar laika kontroli. Turpmāk, līdz starta kontrollaika beigām, var krāt kilometrus 2 km aplī. Ieskaita tikai pilnus apļus.

Uzzināt vairāk par krosu var biedrības “TSK Sprīdītis” mājas lapā tsk-spriditis.lv

KONTAKTPERSONA:
Aivars Narvaišs
e-pasts: aivars(AT)narvaiss.lv
telefons: divi6413204

Visās “Sprīdīša” sacensībās dalībnieki paši ir atbildīgi par savu veselības stāvokli (nepilngadīgajiem – vecāki vai likumīgie aizbildņi).

Dalībnieks, reģistrējoties sacensībām, piekrīt viņa sniegto personas datu apstrādei un izmantošanai sacensību norises organizēšanai, pieteikto dalībnieku un rezultātu publicēšanai web lapās un sociālajos tīklos, kā arī publiskajos medijos. Dalībnieks, piedaloties sacensībās, piekrīt, ka sacensību laikā tiek fotografēts un fotogrāfijas tiek izmantotas šo un citu sacensību publicitātei un aktīva dzīvesveida popularizēšanai drukātā veidā, elektroniskajā vidē un sociālajos tīklos.

Dobeles Ķestermežs

Ķestermežs, Meža prospekts, Dobele, Dobeles pilsēta, LV-3701, Latvija