Ceriņu festivāla ietvaros, 30.maijā no plkst. 12.00 līdz plkst.16.00 Pļavas ielas terasē Dobelē norisināsies mākslinieku darbu brīvdabas «pop-up» tirdziņš «Multimāksla».
Daudzām radošajām personībām – dziedātājiem, mūziķiem, aktieriem u.c. – ir aizraušanās, ar ko viņi nodarbojas paralēli savai pamatprofesijai: izgatavo visdažādākās lietas, glezno, ada, izšuj, rada mākslas darbus, pavārmākslas šedevrus u.c.. Un nu ir pienācis brīdis, kad viņi vēlētos publiski dalīties ar saviem darinājumiem.
Brīvdabas «pop-up» tirdziņā mākslinieku radītās lietas būs iespējams iegādāties par īpašu cenu, tādējādi atbalstot radošos cilvēkus, turklāt vairāku mākslinieku radītās lietas būs pieejamas tikai un vienīgi «Multimāksla» tirdziņā un ir unikālas, jo tās iepriekš nekur publiski nav bijušas pieejamas un apskatāmas.
Tirdziņi norisināsies, ievērojot visus valstī noteiktos aktuālos ierobežojumus un epidemioloģiskās prasības.
Lai izslēgtu nevajadzīgu drūzmēšanos, paredzēts, ka tirdziņā daži mākslinieki būs sastopami visas dienas garumā, daži – stundu vai divas. Iepriekš netiks atklāts, kad un kurš mākslinieks būs sastopams, lai saglabātu intrigu un satikšanās brīnumu. Tādēļ to varēs uzzināt tikai tirdziņa norises dienā, taču viņu piedāvātās preces varēs iegādāties visu tirdziņa darbības laiku. Tirdziņā darbosies arī īpašā bufete ar ēdieniem līdzņemšanai un bārs, kuru būs sarūpējis kāds ļoti pazīstams mākslinieks (viņa vārds pagaidām netiek atklāts).
Informāciju sagatavoja:
Madara Vinkelmane
Dobeles pilsētas kultūras nama kultūras darba menedžere
Tālr. +371 29331181