Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!
Time

19:30

Date

22. oktobris, 2021

Dobeles pilsētas kultūras nams

Baznīcas iela 6, Centra rajons, Rīga, LV-1010, Latvija

INFORMĒJAM, ka 22. oktobrī paredzētais grupas “Otra puse” un Antras Stafeckas koncerts tiek pārcelts uz nenoteiktu laiku.

Aicinām sekot turpmākajai informācijai!

Grupa “Otra Puse” šobrīd strādā pie jaunām dziesmām un ir noilgojusies pēc sava klausītāja, tāpēc rudens koncerttūre būs kā svaigs gaiss mūziķiem, kuri ir izslāpuši pēc dzīvajiem koncertiem.

Koncertprogramma paredzēta pusotras stundas garumā, bez pauzes un tiks sadalīta it kā divās daļās, kur pirmajā daļā – mazāk dzirdētas un pilnīgi jaunas, vēl nepublicētas dziesmas no gaidāmā albuma, bet otrajā – grupas lielākie hīti. Koncertu īpašais viesis – brīnišķīgā dziedātāja Antra Stafecka!

Grupa dibināta 1992.gadā, līdz šim izdevusi piecus studijas albumus, no kuriem divi – “Nakts vai rīts” (2009) un “Uzzīmē mani” (2013), ir saņēmuši Latvijas gada mūzikas balvas kā labākais pop mūzikas albums. Dziesma “Nakts vai rīts” bija spēlētākais radio hits 2009.gadā, kā arī dziesma “Ave Pali” ir kļuvusi par vērtīgāko Muzikālās bankas dziesmu 2012.gadā, savukārt dziesma “Uzzīmē mani” 2014.gada Muzikālajā bankā ieņēma otro vietu.

Vairākas grupas dziesmas, tādas kā “Pēc lietus”, “Vēstules”, “Savādā”, “Ieskaties”, “Rīga”, “Es Tev” ir ieguvušas hita statusu un joprojām tiek regulāri atskaņotas dažādos Latvijas Radio. 2017.gadā grupa “Otra Puse” svinēja savas pastāvēšanas 25 gadu jubileju, izdodot labāko dziesmu dubultalbumu “Labākās dziesmas. Notis. Vārdi.”

Zāles un sēdvietu plānojums izveidots pēc drošības noteikumiem!

Biļešu cena: 10-15 EUR

Organizē: Normunds Pauniņš

Dobeles pilsētas kultūras nams

Baznīcas iela 6, Centra rajons, Rīga, LV-1010, Latvija