Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!
Time

09:30

Date

04. decembrī, 2019

Alejas iela 7, Lielplatone, Lielplatones pagasts, LV-3022, Latvija

Šī gada 4. decembrī, Lauku partnerība “Lielupe”, plāno projekta “Vietējo ražotāju konkurētspējas, sadarbības un atpazīstamības veicināšana” noslēguma pasākumu.

Uz kopīgu tikšanos, tiek aicināti, projektā iesaistītie uzņēmēji, lai apkopotu un izvērtētu divu gadu laikā paveikto; iepazīstinātu ar jaunu reklāmas materiālu-mobiliem stendiem, kuros izvietota informācija par 49 uzņēmējiem, kas aicina ciemos tūristus; par mājražotājiem veiktu apkopojumu- pārtikas amatnieku kartē, kā arī uzzinātu un iemācītos ko jaunu, lai sekmētu sadarbību un prasmi radīt jaunus piedāvājumus. Ar pasākuma programmu var iepazīties šeit http://ejuz.lv/noslegumapasakums0412

Līdz šim projektā: īstenotas 12 apmācību dienas uzņēmējiem, par mārketingu, produktu tehnoloģijām, iepakojumu, tūrisma piedāvājuma veidošanā, komunikācijas prasmju pilnveidošanā, gida darba pamatprincipiem; īstenoti 12 pieredzes apmaiņas braucieni pa Bauskas, Vecumnieku, Rundāles, Iecavas, Auces, Tērvetes, Dobeles, Ozolnieku un Jelgavas novadiem; sagatavoti 3 jauni tūrisma maršruti, notikuši 3 kopīgi tirdziņi un pārtikas amatnieku festivāls.

Interesentiem par pasākumu lūgums pieteikties, rakstot uz e-pastu: videga@partneribalielupe.lv vai aizpildot šo pieteikuma anketu.

Pasākums notiek Leader sadarbības projekta “Vietējo ražotāju konkurētspējas, sadarbības un atpazīstamības veicināšana”, Nr.17-00-A019.332-000003 un Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākuma “Starpteritoriālā sadarbība” ietvaros.

Sadarbības projekta uzņēmējdarbības veicināšanai noslēguma pasākums “Iedvesmojies. Mācies. Radi.”

Alejas iela 7, Lielplatone, Lielplatones pagasts, LV-3022, Latvija