Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!
Time

18:00

Date

13. februāris, 2024

PIUAC Aucē

Jelgavas iela 1A, Auce, Auces pilsēta, Dobeles novads, Latvija

Pieteikšanās slēgta! Grupa nokomplektēta!

Mūsu piedāvāto kursu saturu ir izveidojusi un vada Inese Pašule, kurai ir vairāk nekā 30 gadu bagāta pieredze dažādu apģērbu šūšanā un konstruēšanā.Tērpu modelēšana, konstruēšana un šūšana ir kļuvusi par Ineses dzīves galveno sastāvdaļu. Viņa ar lielāko prieku dalās ar savām zināšanām un prasmēm.

Jo vairāk šūsi, jo vairāk spēsi! Lec iekšā šajā fantastiskajā šūšanas pasaulē – tici sev un tev izdosies!

Kursa laikā apgūsiet:

  • 1. nodarbība – Ievadnodarbība. Iepazīšanās ar instrumentiem un šujmašīnām, pareiza mēru noņemšana. Tikšanās ar šujmašīnas meistaru (ja nepieciešama šujmašīnas regulēšana vai labošana, uz nodarbību var paņemt līdzi savu šujmašīnu).
  • 2. nodarbība. Sāksim ar svārkiem – mēru noņemšana, svārku pamatpiegrieztne, jostu, aizdaru un vīļu veidi.
  • 3. nodarbība. Svārku modeļi, auduma izvēle un aprēķins, svārku modelēšana, piegrieztnes izņemšana no Burda, audumu sagatavošana piegriešanai.
  • 4. nodarbība. Kā strādāt ar piegrieztnēm, svārku piegriešana, pamatpiegrieztnes pārnešana uz agrotīkla, kas kalpo kā maketaudums, maketsvārku sagatavošana laikošanai.
  • 5. nodarbība. Pirmā maketsvārku pielaikošana un nepieciešamās korekcijas, svārku piegriešana uz auduma.
  • 6. nodarbība. Svārku šūšana, apakšmalas atšūšana ar roku, gludināšana.
PIUAC Aucē

Jelgavas iela 1A, Auce, Auces pilsēta, Dobeles novads, Latvija