Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!
Time

20:00

Date

24. oktobris, 2020

Dobeles pilsētas kultūras nams

Baznīcas iela 6, Dobele, Dobeles pilsēta, LV-3701, Latvija

Ļoti sen neesam bijuši Dobelē!

Comedy Latvia – tas ir Rūdolfs Kugrēns, Edgars Bāliņš, Jānis Kreičmanis, Aleksandrs Guzenko, Kalvis Troska, Jack Everitt un Denis Tulpe – jeb, īsāk sakot, tas ir Vesels Bars Komiķu, kuri rudens otrajā pusē ar Stand-up komēdiju dosies uz Tavu pilsētu. Uz pāris pasākumiem pievienosies arī jaunie komiķi Kaspars Žilins un Daniels Purviņš.

Ir dzirdēts, ka smiekli pagarina mūžu – tādā gadījumā apmeklējot Comedy Latvia tūres pasākumus mēs varam (vai nevaram) apsolīt Jums dzīvot mūžīgi. Taču tas ko mēs varam garantēt, ir krāsaina kompānija ar Latvijas labākajiem komiķiem: stand-up scēnas celmlaužiem, kā arī jaunajiem talantiem. Kas zina – iespējams esam Vesels Bars Komiķu tieši tāpēc, ka smiekli ir vislabākās zāles?

Tūres ietvaros notiks 10 uzstāšanās 9 dažādās pilsētās ieskaitot Rīgu, Jelgavu, Jēkabpili, Liepāju, Ventspili, Dobeli, Saldu, Valmieru un Cēsis. Uz katru pilsētu būs dažāds 4 komiķu sastāvs, ar nemainīgu Rūdolfu Kugrēnu.

Protams, ievērojot visus ar COVID-19 saistītos ierobežojumus, vietu skaits būs ierobežotāks kā parasti.

Biļešu cenas: 13-15 eiro

PIRKT BIĻETI

Dobeles pilsētas kultūras nams

Baznīcas iela 6, Dobele, Dobeles pilsēta, LV-3701, Latvija