Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!

Uzņēmums “Abre Art” dibināts 2024. gadā. Guna Erba ar sveču ražošanu iepazinās jau sen, tobrīd strādājot sveču ražošanas uzņēmumā. Šis process viņu ieinteresēja un pamazām radās idejas izveidot savas sveces. Pati uzņēmēja stāsta, ka par bišu vasku sākusi interesēties 2023. gada beigās. Tad arī radušās pirmās idejas, kā to vēl varētu izmantot. Tapa alternatīva Vecgada vakara laimīšu liešanai no bišu vaska. Pamazām sāka attīstīties arvien jaunas idejas.

Pašlaik uzņēmums piedāvā bišu vaska sveces un oriģinālus bērza koka svečturus. Tiek lietots tikai 100% bišu vaska, kas ir pilnībā dabīgs materiāls. Bišu vaska svecēm piemīt patīkams salda medus un propolisa aromāts. Sveču degšanas procesā izdalās ēteriskās eļļas.

Personīgi sazinoties, ir iespējams vienoties arī par klientu īpašu vēlmju realizēšanu, radot personalizētas sveces. Piemēram, kāzu dāvaniņas katram kāzu viesim.

Uzņēmējai sveces vienmēr ir patikušas, idejas piedāvājuma dažādošanai jau esot daudz, kā pati saka: “Idejas rodas darot!”

Produkciju ir iespējams iegādāties, sazinoties sociālajos kontos Facebook un Instagram vai personīgi.

Kontaktpersona: Guna Erba.

 

 

 

 

 

“Abre Art”

Auri, Auru pagasts, Dobeles novads, Latvija