Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!

"Mūrnieki", Auru pagasts

Antra Rozenfelde savā saimniecībā “Mūrnieki” audzē ekoloģiskas zemenes, kuras var baudīt tūlīt no dobes nākušas – tīras, jo bez ķimikālijām audzētas un uz saules pielietiem salmiem aprūpētas.

Zemenes sezonas laikā pieejamas gan braucot pie saimnieces, gan Dobeles tirgū.

Antras dārzā, Dobeles pievārtē, gardās ogas aug tikai uz lauka. Antra ar zemeņu audzēšanu nodarbojas jau vairāk kā 10 gadus. Mūrnieku saimniecei zemeņu audzēšana ir hobijs un sirdslieta, viņa labprāt arī uzņem interesentus līdz 5 personām, lai parādītu zemeņu laukus, iepazīstinātu ar ogu audzēšanu, kā arī pirms iegādāšanās varētu nobaudīt dažādo šķirņu ogas, lai nopirktu sev vis tīkamākās.

Lai raža būtu agrāka, sākotnēji dobes tiek apsegtas ar agroplēvi, lai gardās un gaidītās ogas priecētu klientus vismaz 2 nedēļas agrāk pirms īstās sezonas sākuma, tāpēc Antra Dobeles novadā ierasti ir pirmā, pie kuras var iegādāties pašās agrākās uz lauka audzētās gardās ogas.

 

"Mūrnieki", Auru pagasts

56° 35' 12.65096616", 23° 17' 11.867001"