Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!

"Cīruļi", Auru pagasts, Dobeles novads

Sētu Zemgales tīrumu sirdī zem neaptveramā debesu joma, kur var vērot citur neiespējamas mākoņu ainavas, iedibinājis Jānis Ritenieks. Meita Ilze atvērusi vīna darītavu, kurā aromātisko dzērienu darina no rabarberiem, jāņogām, āboliem un pīlādžiem. Atpūtas namiņā virs pirts miera ostu rod ne tikai noguruši galvaspilsētas profesionāļi, bet arī dzimtenes rāmi zaļās noskaņas sailgojušies ekonomiskie trimdinieki.

”Cīruļu” darītavā var iegādāties dabisku vīnu un izbaudīt Zemgales līdzenuma mieru atpūtas namiņā. Pirtī varēsiet nopērties ar pašas saimnieces vāktām un turpat pažobelē žāvētām zaru un zāļu slotiņām. Dīķī, kurā veselības tīkotāji var apmērcēties arī ziemā, noteikti dzīvo vēži un varbūt arī krokodils. Par to brīdina kāda Austrālijas tautieša uzdāvātā zīme, ko viņš te atstājis pēc lieliski pavadītām brīvdienām. Atpūtas vieta piemērota ģimenēm.

Iepriekš piesakoties grupām ir iespējams apmeklēt vīna degustācijas.

"Cīruļi", Auru pagasts, Dobeles novads

Cīruļi, Auru pagasts, LV-3710, Latvija