Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!

"Kalnacīruļi", Īle, Īles pagasts

Marikas saimniecībā „Kalnacīruļos”, tiek audzētas aitas un graudi pēc biloģiskās metodes. Aitu ganāmpulks ir krietni liels, ap 300 aitu, no kurām iegūst vilnu un gaļu. Šos produktus ir iespējams iegādāties tirdziņos, kuri notiek Dobelē un Aucē arī piedalāmies izstāžu kompleksā ‘’Rāmava’’ rīkotajā rudens izstādē lauksaimniekiem, Gaļas produkciju iepriekš pasūtināt zvanot vai rakstot e-pastu.

SIA „Krīgeri” saimniecība vienmēr laipni gaidīs lielos un mazos tūristus, varēsiet uzzināt aitu audzēšanas noslēpumus, kā arī iepazīt Marikas maizes cepšanas un aušanas prasmes. Saimniecības apmeklētāji tiek pacienāti ar ugunskura vārītu zupu, svaigi cepto maizi un saldiem našķiem.

Tūristi var arī pārnakšņot īpaši iekārtotās telšu vietās.

Var iegādāties gan adītas tautiskas zeķes, cimdus, austus plecu lakatus, segas, lina galdautus, pirts dvieļus un citus izstrādājumus. Marika piedāvā noaust tautiskos brunčus pēc klienta vēlmes.

"Kalnacīruļi", Īle, Īles pagasts

Īle, Īles pagasts, LV-3716, Latvija