Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!

Baltic Candles Ltd jeb kā Dobelē ierasts teikt – Dobeles Sveces – ir viens no novadā zināmākajiem un mīlētākajiem uzņēmumiem. Ar savu nerimstošo attīstību un kvalitāti, zīmols un produkcija ir zināma visā Latvijā un ne tikai. Lepojamies un novēlam uzņēmumam nerimstošu darba sparu, enerģiju un motivāciju nest siltu gaismu ik vienā namā!

SIA “Baltic Candles Ltd” dibināta 1996.gadā, sadarbojoties mazai Latvijas sveču fabrikai no padomju laikiem “Dobeles Sveces” un dāņu sveču fabrikai “Tranekilde lys”. Kopuzņēmumu izveidoja un lielāko investīciju daļu ieguldīja dāņu uzņēmums “P Broste”.

1997.gadā uzņēmuma nosaukums tika mainīts uz „Baltijas Sveces”, bet 2004.gadā uz „Baltic Candles Ltd”. 1998.gadā Dānijas tirdzniecības un rūpniecības koncerns „P. Broste” kļuva par vienīgo sabiedrības īpašnieku.

2009.gadā „Baltic Candles Ltd” Latvijas Investīciju un Attīstības Aģentūras organizētajā Eksporta un Inovācijas balvas konkursā ieguva 3. vietu Lielo un vidējo uzņēmumu grupā.

2010.gadā “P.Broste” koncerns uzņēmuma daļas pārdeva izpilddirektoram Jensam Torupam, un kopš tā laika viņš ir kompānijas īpašnieks.

2016.gadā Baltic Candles saņēma Latvijas Eksportpadomes apbalvojumu “Latvijas Eksportprece 2016” par stabila eksporta nodrošināšanu un pieaugumu Skandināvijas valstīs un Eiropā.

2016.gadā Zviedrijas vēstniecība Latvijā un Zviedrijas Tirdzniecības un Investīciju padomes Latvijā piešķīra uzņēmumam Zviedrijas Biznesa gada balvu kategorijā „Ilgtspējīgas attīstības balva”.

Uzvaras iela 22, Dobele

Uzvaras iela 22, Dobele, Dobeles pilsēta, LV-3701, Latvija