Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!

Dobele ir mūsu mājas, īstā vieta mums un mūsu “Barons Velo” velosipēdu ražošanai!

Mūsu “Barons Velo” stāsts aizsākās 2014.gada pavasarī ar nelielu velo darbnīcu Dobelē un ar lielu sapni par izaugsmi, attīstību un darīšanu. Par darīšanu, kas sirdij tuva, jo tā ir darba vislielākā pievienotā vērtība. Mūsu pašu dobelnieku skubināti sākām apsvērt ideju par velosipēdu tirdzniecību, tomēr apskatot tirgū esošo piedāvājumu sapratām, ka vēlamies ko savu – nevēlamies tirgot visiem vienādus standartā saražotos velo modeļus, bet gribam būt atšķirīgi – ar savu “odziņu”, kas katram klientam ļautu realizēt arī paša vispārdrošākās vēlmes, protams, mūsu izpildījumā!

2015.gadā sākām komplektēt pirmos velosipēdus un 2018.gadā kļuvām par “Barons Velo” velosipēdu ražotāju – izgatavojam bērnu, pusaudžu, pilsētas, kalnu MTB, tūrisma, pludmales tipa velosipēdus. Mūsu piedāvājumā ir vairāk kā 30 dažādi velo modeļi, lai katrs atrastu savu īsto!

Mūsu vērtības – personīga attieksme pret mūsu klientiem un mūsu radīto “Barons Velo” velosipēdu individualitāte un kvalitāte.

Velosipēdu radīšana notiek Dobelē. Mūsu rīcībā ir darbnīca, veikala telpas, biroja un noliktavas telpas kā arī velo krāsotava. Viss velosipēda radīšanas cikls ir mūsu pašu roku darbs – tā ir galvenā pievienotā vērtība mūsu velosipēdiem visu no sākuma līdz beigām visu darām paši – gan krāsošanas un aerogrāfijas darbi kur velosipēds iegūst savu identitāti, gan ratu spieķošana, velosipēda komplektēšana, jo mums ir svarīga kvalitāte ko sniedzam saviem klientiem, lai tie būtu apmierināti ar gala rezultātu.

Mēs atšķiramies arī ar to, ka ņemam vērā klienta atvēlēto budžetu velosipēda izgatavošanai, citam tie ir 250-300EUR, savukārt citam 700EUR – viss atkarīgs no tā cik dārgas komplektējošās daļas izvēlas klients. Bieži klientiem liekas – ja velosipēds tiek izgatavots speciāli man – tātad būs ļoti dārgi vai nepieejami, bet tā nebūt nav, mēs vēlamies, lai mūsu “Barons Velo” velosipēdi būtu pieejami katram Latvijas iedzīvotājam!

Skolas iela 1, Dobele

Skolas iela 1, Dobele, Dobeles pilsēta, LV-3701, Latvija