Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!

"Atpūtas", Bērze, Bērzes pagasts

Ieva Jurka ir keramiķe, kura kopš bērnības ir aizrāvusies ar keramiku un pēc Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas beigšanas ieguvusi bakalaura grādu Latvijas Mākslas akadēmijā, turpinot studijas maģistra programmā, keramikas apakšnozarē.

Šobrīd Ieva uzsākusi radošo darbību Bērzes ciemā, kur, piesaistot Eiropas fondu finansējumu, iekārtota pilnvērtīga keramikas darbnīca. Darbnīcā tiek strādāts ar tādām augsto grādu masām kā porcelāns un akmensmasa, kas top par elegantām rotām un augstvērtīgiem keramikas traukiem, kuri, galvenokārt, top virpošanas tehnikā.

Paralēli dažādu keramikas produktu izgatavošanai, tiek vadītas arī meistarklases, kas pulcē gan vietējos iedzīvotājus, gan citus interesentus no tālākām Latvijas pilsētām.

Ievas radošajā darbībā ir ne tikai porcelāna rotu un trauku radīšana, bet arī regulāra dalība izstādēs, laikmetīgās keramikas mākslas simpozijos un citos ar keramiku saistītos projektos.

"Atpūtas", Bērze, Bērzes pagasts

Bērzes pagasts, LV-3732, Latvija