Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!

“Pagasta ēka”, Tērvetes pagasts, Tērvetes novads

Kristīnes gardās lauku kūkas un citi konditorejas gardumi gaidīs Jūs šopavasar atvērtajā Kristīnes picērijā un beķerejā pašā Tērvetes sirdī. Šeit varēsiet baudīt ēdienus, kas pagatavoti pārsvarā no vietējiem produktiem.
Kopā ar dzīvesbiedru Gundaru, Kristīne picērijā un beķerejā piedāvā arī svaigi ceptas picas ikviena gaumei. Ikdienas piedāvājumā savu picu atradīs gan sātīgāku ēdienu cienītāji, gan veģetārieši. Picu piedāvājumā varēsiet atrast arī interesantākas un netradicionālas garšas un to savienojumus. Blakus saviem ražojumiem, garšas meistari piedāvā klientiem iegādāties arī Tērvetes mājražotāju produkciju.
Tulpju ziedēšanas laikā tiekat gaidīti uz ikgadējiem tulpju svētkiem Kristīnes un Gundara Lāču īpašumā “Viestardos” Kroņaucē. Iepriekš sazinoties ar saimniekiem Tulpju dārzā laipni gaidīts ikviens, ļaujot iepazīt tulpju kolekcionāra Gundara aizraušanos.

“Pagasta ēka”, Tērvetes pagasts, Tērvetes novads

Tērvete, Tērvetes pagasts, LV-3730, Latvija