Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!

Stādaudzētava “Liepas” dibināta 1993. gada 3. februārī, 2023. gadu iezīmējot 30. gadu pastāvēšanas jubilejas zīmē. Tās dibinātāja Zaiga Apse ir profesionāla dārzkope, kas zina visu par augļu koku, ogulāju un rožu stādiem un to audzēšanu un joprojām aizraujas ar to. Kopš 2000. gada stādaudzētava ir augošs ģimenes uzņēmums, kura klienti –mazdārziņu īpašnieki, apzaļumotāji, dārzkopības preču veikali un komercdārzu kopēji – rodami kā Latvijā, tā arī Baltijā (Lietuvā un Igaunijā) un Ziemeļeiropā (Somijā un Zviedrijā).

Stādaudzētava piedāvā vairāk nekā 500 augļkoku, ogulāju un rožu stādus, saimniecība specializējusies konteinerstādu audzēšanā un augļu koku ziemas potēšanā. Sezonas laikā tiek piedāvātas izzinošas ekskursijas stādaudzētavā – iespējams iepazīt stādu potēšanu un kopšanu, sezonas laikā degustēt augļus un ogas.

Jaunums! Startējot Dobeles novada pašvaldības un Dobeles PIUAC rīkotajā Grantu konkursā 2022. gadā tika iegādāts liofilizācijas aparāts, kas sniedz iespēju augļus un ogas pārstrādāt, nodrošinot uzņēmumā bezatlikuma ražošanas procesu un piedāvājot tirgū jaunu produktu.

Stādus un mūsu ražotos produktus iespējams iegādāties:

  • Dobelē stādaudzētavā (https://goo.gl/maps/ddYMEwMH1uQUZmoBA);
  • Rīgā stādu placī Kalnciema ielā 79a;
  • Jelgavā stādu placī 4.līnijā 2;
  • filiālē Ilūkstē, Upes ielā 4, kā arī izstādēs, tirgos un gadatirgos visā Latvijā.
  • Plašāka informācija pieejama ŠEIT.

Rožu iela 2, Lauciņi, Krimūnu pagasts, Dobeles pagasts

https://goo.gl/maps/ddYMEwMH1uQUZmoBA