Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!

Meža prospekts 21, Dobele, Dobeles pilsēta, LV-3701, Latvija

Uzņēmuma moto – “Dzīve ir piepildīta, ja dari to, kas liek elpai aizrauties”.

Ģimenes projekts “Likt elpai aizrauties” radies 2019. gadā saskaņā ar sapni/ideju par savu mazo ģimenes biznesu. Darbošanās idejas attīstītāja un saimniece kopā ar ģimeni pamazām, pa solītim vien veido vietu, kur iepazīt krāšņo augu pasauli pastaigā un sarunās par dārzu, augiem, saimniekošanu, kūkām un visām tām vienkāršajām lietām, kas piedod dzīvei krāsu. Pēc pastaigas pa dārzu sev iepatikušos augu iespējams iegādāties improvizētajā stādu audzētaviņā.

Pavasarī iespējams iegādāties arī šo to iestādāmu mazdārziņā ēdamdobēs – tomātu, čilli piparu, paprikas stādus un garšaugus.

Kolekcijas dārza apskate domāta ne tikai lieliem, bet arī mazajiem patiks paskriet pa līkumotām taciņām pļavas tipa stādījumā un saskaitīt, cik tauriņu lidinās no puķes uz puķi.

Sniedzam arī individuālas konsultācijas par dārza izveidi, plānošanu, augu audzēšanu, kā arī piedāvājam kursus un lekcijas (gan klātienē, gan online, kā arī pieejami videoieraksti) par dārza tēmu.

Iepriekš minēto produktu un pakalpojumu saņemšana saskaņojama iepriekš, piesakoties telefoniski vai ar sociālo tīklu starpniecību.

Kontaktpersona – Baiba Lāce.

 

Ģimenes projekts “Likt elpai aizrauties”

Meža prospekts 21, Dobele, Dobeles pilsēta, LV-3701, Latvija