Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!

Piemājas saimniecība “Bērzāji” darbojas no 2016. gada, pašapkalpošanās tirdziņš no 2022. gada septembra. Saimniecību apsaimnieko Jansonu ģimene – Ilze, Ģirts, Matīss, Mārtiņš, Valija. Tā veidojusies no īpašnieku hobija – būt dabā, priecāties par savu paveikto un dalīties ar to, kas izdevies. Lielu atsaucību ir guvis pašapkalpošanās tirdziņš, kurā var iegādāties ne tikai “Bērzājos” izaudzēto, bet arī Penkules un apkārtnes mājražotāju un amatnieku darināto

2023. gadā saņēmām Dobeles novada pašvaldības konkursa “Dobeles novada gada uzņēmējs” Uzslavas rakstu.

Saimniecībā audzē vasaras puķu stādus, dārzeņu stādus, zemenes, ķiplokus, tomātus. Ir izveidots arī lavandu dārzs, kuru var apmeklēt lavandu ziedēšanas laikā – jūlijā.

Liela priekšrocība ir šis pašapkalpošanās tirdziņš, jo klientiem vienmēr tiek piedāvāts svaigs – tikko plūkts vai lasīts produkts. Pircēji to ļoti novērtē, tiek maksimāli samazināts produkta ceļš līdz patērētājam. Saimniecība piedāvā arī dažādus lavandas produktus – ziedūdeni, eļļu, smaržmaisiņus, kā arī sadarbībā ar “Karameļu darbnīcu” tiek gatavoti gan zefīri ar lavandas garšu, gan karameles. Patreiz šie ir top produkti, kurus klienti ir ļoti iecienījuši un tos var iegādāties visu sezonu.

Kopš 2023. gada jūlija ir atvērts “Bērzāju lavandu dārzs”, to var apmeklēt lavandu ziedēšanas laikā – jūlijā. Saimniecībā tiek īstenots “LEADER” projekts, ar kura palīdzību lavandu dārzā tika uzstādīta oranžērija. Šī ir lieliska vieta, kur baudīt skaisto skatu, kā arī svinēt svētkus!

Piemājas saimniecība “Bērzāji” ar savu produkciju ir sastopama visos Dobeles novada gadatirgos, bet visvairāk mēs priecājamies redzēt klientus pie sevis!

Darba laiks saimniecībā (var būt tikai pēc iepriekšējās pieteikšanās): 8.00 – 20.00 katru dienu, bet sezonā esam atvērti arī ilgāk.

Kontaktpersona: Ilze Jansone.

Piemājas saimniecība “Bērzāji” un pašapkalpošanās tirdziņš

Bērzāji, Penkules pagasts, Dobeles novads, Latvija