Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!
Logo

addressJaunzemgaļi, Penkules pagasts, LV-3725, Latvija

”Darbs ir arī sirdslieta!” – tāds ir moto Ilonas Stangas saimniecībai ar kopējo platību 1500 kvadrātmetri, kas izveidota 2005.gadā. Ilona ir dārzniece, beigusi Bulduru dārzkopības vidusskolu. Saimniecības 2 apkurināmajās siltumnīcās audzējam puķu stādus un dārzeņus. Vasaras puķes te atrodamas gan dārziem, gan balkoniem. Ļoti daudzveidīgas ir ziedu kombinācijas iekarināmajos puķu podos. Ziemā siltumnīcās audzējam sīpollokus un kallas.

Marta beigas, aprīļa sākums ir laiks, kad pēc ziemas miera sāk aktivizēties Dobeles novada stādaudzētāji. Agrā pavasara piedāvājumā ir daudzveidīgo ziedu podi, agro tomātu, gurķu un salātu stādi. Apmeklējot dārzniecību varēsiet degustēt agros gurķus un apraudzīt ziedošos tomātus. Stādus un dārzeņus var iegādāties Dobeles tirgū un saimniecībā. Pieņemam pasūtinājumus apstādījumiem un dekorēšanai. Saimniece uzņem tūristus – skolēnus un pieaugušos, izrādot saimniecību un sniedzot padomus puķu kopšanā. Labākais laiks apmeklējumam ir no aprīļa līdz augustam, kad pie mums ir ziedu kupenas. Grupu vizītes ir iepriekš jāpiesaka.

Pirmās puķes, dārzeņi un salāti

Jaunzemgaļi, Penkules pagasts, LV-3725, Latvija