Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!

"Priednieki", Tērvete, Tērvetes pagasts, Tērvetes novads

Šūšana ir Sandras Vilgertes lieta. Draudzenes motivēta uzšūt pirmsskolas bērniem atraktīvu rotaļlietu, radās pati pirmā pašdarinātā rotaļlieta „Velc pelīte, saldu miegu”. Vēlāk šī nodarbe attīstījās jaunās idejās un rotaļlietās. Sandra teic: „Kad ģimenē gaidījām mazmeitiņu, tad modē bija attīstošie kubi. Domāju, man arī būs! Nekā, vēl šodien nav neviena kuba, toties man ir rotaļu pufi”.

Idejas par rotaļlietām „atnāk” dažādi: reizēm darbojoties darbnīcā, reizēm jau ir ilgāku laiku izauklēta ideja vai klienti paši ierosina idejas, piemēram, rotaļu lācis tapa pēc kādas klientes lūguma.

Rotaļu pufi ir Sandras meistardarbs. Tā ir rotaļlieta – stāsts, spēlējoties ar to, vecākiem nekad nepietrūks pasaku saviem mazuļiem un arī paši bērni var padarīt rotaļu procesu ļoti radošu un neaizmirstamu.

Sandras pašdarinātās rotaļlietas ir domātas dažāda vecuma bērniem, viņu vecākiem, gan kā dāvanas dažādos svētkos, gan ikdienas rotaļām. Šīs ir rotaļlietas, kas dāvā jautrību, ir pat iedziedāmas kā piem., mazie miega spilventiņi – „Velc, pelīte, saldu miegu” vai „Aijā, žūžū lāča bērni”. Ar šīm rotaļlietām var spēlēties, gan mājās, gan braucot auto.

Rotaļlietas var pasūtīt zvanot vai rakstot e-pastu. Parasti tieši Ziemassvētku laiks ir pats aktīvākais dāvanu pasūtīšanai, taču ikviena gada diena var kļūt par svētkiem ar Sandras rotaļlietām.

"Priednieki", Tērvete, Tērvetes pagasts, Tērvetes novads

Priednieki, Tērvete, Tērvetes pag., Tērvetes nov.