Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!

"Rūķīši", Krimūnu pagasts, Dobele

“Rūķīšu tēja” ir viena no Latvijā lielākajām ārstniecības augu audzētājām un zāļu tēju ražotāja, Iveta un Raimonds Lignicki Rūķīšos ar to nodarbojas kopš 1997.gada. Patlaban ārstniecības augi mūsu tīrumos aizņem vairāk nekā 25 ha. Gadā saražojam ap 15000 kg ārstniecības augu. Lielāka daļa veselīgo un aromātisko tēju audzējam un kaltējam paši, lai produkti būtu augstvērtīgi. Esam pārliecināti – tās ir Latvijas dabas bagātības!

Tēju klāstu papildina ogu ievārījumi sīrupi un sulas. Īpaši gardumi top no meža mellenēm un purva dzērvenēm. Izmantojam tehnoloģiju, kas saglabā vērtīgās vielas bez konservantiem. Ekskursijās var izzināt ārstniecības augu audzēšanu, nogaršot tējas un zaptes. Mūsu produkti nopērkami saimniecībā, kā arī veikalos un aptiekās visā Latvijā. Tuvāko tirdzniecības vietu vari atrast “Rūķīšu tēja” mājas lapā.

"Rūķīši", Krimūnu pagasts, Dobele

Rūķīši, Krimūnu pagasts, Dobele, Dobeles pilsēta, LV-3701, Latvija