Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!

Poļinas aizraušanās ir smukumlietiņu veidošana no polimēra plastikas (māla). Ziedi ir viņas mīļākā darbu tēma. Tie izskatās kā dzīvi un no īstajiem atšķiras tikai ar to, ka nesmaržo un nenovīst. Tie zied mūžīgi! No polimēra māla izgatavotie ziedi ir ļoti viegli, tie neplīst un nebojājas. Ziedu krāsu kombinācijas ir kā varavīksnes piedzīvojums, kuru Poļina atspoguļo katrā no kompozīcijām.

Polimēra māls ir plastisks materiāls nelielu izstrādājumu izgatavošanai, kas sacietē gaisā. Polimēra māls tiek plaši izmantots dekoratīvi lietišķajā mākslā. Tiek izmantots izgatavojot – suvenīrus, bižutēriju, interjera priekšmetus, puķu pušķus un ziedu kompozīcijas, eglīšu rotājumus, lelles. No plastilīna tas atšķiras ar to, ka to iespējams ilgstoši uzglabāt un tas vienmēr saglabās sākotnējo izskatu.

Savā darbā māksliniece izmanto pašsacietējošo polimēra mālu Claycraft by Deco. Kompozīcijas un ziedi, kas izgatavoti no šī materiāla, ir ļoti viegli, tāpēc tie lieliski piemēroti dažādu dekorāciju izgatavošanai. Tos ir ļoti vienkārši kopt, taču jāievēro, ka jāizvairās no to nokļūšanas saskarsmē ar ūdeni. Izstrādājumi no polimēra māla kopjami ar sausu lupatiņu vai slotiņu, kā arī var izmantot viegli samitrinātu lupatiņu. Tomēr, ja izstrādājumi nonāk neilgā saskarsmē ar ūdeni lielu kaitējumu tiem tas nenodarīs.

Padariet savu ikdienu košāku un priecīgāku ar kādu no Poļinas gatavotajiem smalkajiem mākslas darbiem!

Pasūtīt var gan telefoniski, gan rakstot e-pastu.

Liepu iela 3A, Dobele

Liepu iela 3A, Dobele, Dobeles pilsēta, LV-3701, Latvija