Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!
TĒRVETES GARŠU RESTORĀNS

 

Izcila virtuve
Sezonālas garšu kombinācijas no labākā, ko sniedz Latvijas lauki.

Lieliska iespēja sajust dabas spēku un daudzveidību.

Izcils ēdiens, kas kļūst par mākslas darbu, jo tiek gatavots meistarīgi, ar mīlestību, izdomu un pietāti pret visu, kas ir svaigs un vietējās izcelsmes.

Alus “ TĒRVETE” šeit ir īpašā statusā, jo “te ir tā mājas”! Jau vēsturiski te var nobaudīt visas Tērvetes alus šķirnes, šodien arī Tērvetes kvasu un ūdeni. Tas tiek pasniegts atdzesēts, tieši no mucas.

Darbīgiem un steidzīgiem apmeklētājiem darba dienās piedāvājumā- biznesa pusdienas. Tā ir brīnišķīga iespēja ieturēt maltīti bez liekas kavēšanās, kvalitatīvi un garšīgi!

Katru sestdienu un svētdienu pieejams brančs jeb bufetes tipa ēdienkarte visas dienas garumā- plašs ēdienu klāsts katrai gaumei, turklāt visas dienas garumā! Sekojiet jaunumiem Tērvetes Garšu Restorāna Face Book lapā, lai pirmie uzzinātu par tematiskajiem brančiem un muzikālajiem vakariem!

Svinības Tērvetes garšu restorāna telpās

Tērvetes Garšu Restorāns ir brīnišķīga vieta jubilejas svinībām, korporatīvajiem banketiem vai biznesa pusdienām līdz 50 cilvēkiem. Galdu servēšana pēc Jūsu vēlmēm un profesionāla apkalpošana pasākuma laikā.

Izbraukuma banketi

Ja vēlaties svētkus sarūpēt savās mājās, dārzā, darba vietā, vai kādā citā izklaides vietā, Tērvetes Garšu restorāna komanda labprāt Jums palīdzēs, arī tad, ja viesu skaits būs 200.

Ēdienkarte katram pasākumam tiek izstrādāta saskaņā ar pasūtītāja vēlmēm un pēc restorāna šefpavāra profesionālā ieteikuma.

Tērvetes Garšu Restorāns

Tirgus laukums 3, Dobele, Dobeles pilsēta, LV-3701, Latvia