Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!

Biksti, "Kafejnīca", Bikstu pagasts, Dobeles novads, LV-3713

Veikala, kafejnīca un viesu nams “Dzirnaviņas” ir ieguvis nosaukumu, pateicoties Bērzes upes dzirnavām. Savukārt, pateicoties kafejnīcas ērtajai atrašanās vietai, Rīga – Liepāja šosejas 67 km, ēstuvi kā mājīgu un gardu tradicionālo ēdienu pieturvietu ir izvēlējušies un apmeklējuši vairāki ceļotāji un vietējie apmeklētāji.

Par Dzirnaviņu popularitāti šaubas nerodas ne mirkli, jo vai tas būtu agrs rīts vai vēla pēcpusdiena, dzīvība piepilda kā kafejnīcas, tā viesu nama telpas un jāsaka, ka šīs mājīgās un visu iemīļotās iestādes apmeklētāji nav tikai Rīga – Liepāja šosejas braucēji. “Mēs esam tā kā tāds vietējais centrs te veidojamies un es ceru, ka vietējiem mēs esam radījuši patīkamu vietu, kur atnākts uz kafejnīcu, uz veikalu un mēs arī popularizējam seno vietvārdu – Andersons”, teic kafejnīcas īpašnieks Aigars Balodis.

Kafejnīca ir atvērta katru dienu, no pirmdienas līdz sestdienai – 8.00 – 21.00 un svētdien no 10.00 līdz 21.00.

Veikals, kafejnīca un viesu nams “Dzirnaviņas”

Biksti, "Kafejnīca", Bikstu pagasts, Dobeles novads, LV-3713