Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!

Dobeles novada pašvaldības konkursa “Dobeles novada Gada uzņēmējs” ietvaros 1. decembrī Auces pilsētas Kultūras namā tika godināti konkursa uzvarētāji. Konkursu un svinīgo pasākumu rīkoja Dobeles novada pašvaldība kopā ar Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centru.

Pasākuma laikā tika pieteiktas 9 nominācijas ar trīs izvirzītajiem pretendentiem katrā, sakot PALDIES uzņēmējiem un uzņēmējdarbībā iesaistītajiem ar Uzslavas rakstu. Katrā nominācijā tika izvirzīts 1 Gada balvas saņēmējs.

Nominācijā “GADA SKOLĒNU UZŅĒMUMS Dobeles novadā” uzvaras lauri tika SMU “TReasures” no Dobeles 1. vidusskolas. SMU “TReasures” pārstāv Roze Tabore un Emīlija Inauska, abas meitenes mācās 6. klasē, ražo rotas un citus interesantus aksesuārus, kā arī nepārtraukti attīsta savu darbību.

Nominācijā “GADA UZŅĒMĒJS SOCIĀLO MĒRĶU VEICINĀŠANĀ Dobeles novadā” no trim uzņēmumiem balvu ieguva SIA “Sociālo inovāciju parks”.

Nominācijā “Dobeles novada GADA JAUNAIS UZŅĒMĒJS” balva tika pasniegta SIA “Bolinger” “Dabas parks Parūķis”, kas ir pašu spēkiem ar mīlestību un draugu atbalstu izlolots parks un kļuvis par ļoti romantisku sajūtu un enerģētisku vietu.

Nominācijā “GADA DARBA DEVĒJS” apbalvots tika BALTIC CANDLES Ltd, kas ir lielākais sveču ražotājs Baltijā un viens no lielākajiem Eiropā.

Nominācijā “GADA INVESTĪCIJAS Dobeles novadā” balvu ieguva AS “Agrofirma Tērvete”, kas ir moderns daudznozaru lauksaimnieciskās ražošanas uzņēmums.

Nominācijā “Dobeles novada GADA RAŽOTĀJS” galvenā balva tika piešķirta SIA “TENACHEM”.

Par “Dobeles novada GADA AMATNIEKU/MĀJRAŽOTĀJU” šogad kļuva Ilmārs Reimanis ar savu zīmolu “Ilmāra Pinumi”.

Nominācijā “GADA PAKALPOJUMU SNIEDZĒJS Dobeles novadā” šogad visaugstāko apbalvojumu ieguvis SIA “Ozolāres 1”, Krodziņš “4 vēji””.

Nominācijā “Dobeles novada GADA LAUKSAIMNIEKS” uzvaru svinēja LKS “DĀMNIEKI”, kas ar vislielāko atbildību saimnieko Tērvetes pagastā un nākamajā gadā jau atzīmēs savas darbības trīsdesmito gadskārtu.

Dobeles novada uzņēmēju sumināšanā piedalījās sadarbības partneri SIA LLKC Jelgavas un Dobeles konsultāciju biroja, Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameras un finanšu institūcijas ALTUM.

Konkursa “Dobeles novada Gada uzņēmējs” mērķis ir apzināt un godināt Dobeles novada uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību novadā, un veicināt Dobeles novada uzņēmēju atpazīstamību, plašsaziņas līdzekļos popularizējot labas uzņēmējdarbības prakses piemērus Dobeles novadā.

FOTOGALERIJA