Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!

17. augustā kinoteātrī Apollo Star Launge t/c Akropolē notika “Gada prece 2022” pasniegšanas ceremonija.

Arī Dobeles novadā ražotās preces bija nominantu sarakstā – “Dobeles dzirnavnieka” kviešu milti “Ekstra” un uzņēmuma “BC Bicycles” radītais velosipēds “Baronese”.

Jāatzīmē, ka “Dobeles dzirnavnieka” milti Ekstra ir titula “Latvijas gada prece” ieguvējs jau vairākus gadus. “Dobeles dzirnavnieka” kviešu milti “Ekstra” ir gadiem ilgi bijuši gan mājsaimnieču, gan profesionālu pavāru uzticams sabiedrotais virtuvē. Tajos  ieguldītās rūpes un uzmanība pret kvalitāti ir paveikušas ceļu uz patērētāju uzticēšanos un augstu novērtējumu.

Savukārt, lai noskaidrotu “Novada Gada prece 2022” laureātu, Dobeles novadā tika veikta iedzīvotāju aptauja. Apkopojot aptaujas rezultātus, noskaidrojās uzvarētājs – uzņēmuma “BC Bicycles” radītais velosipēds “Baronese”.

Šis velosipēds ne tikai pārstāv kvalitāti un izturību, bet arī iemieso novada uzņēmējdarbības jauninājumus un mērķtiecīgo attīstību. “Baronese” ir kvalitatīvs un drošs transporta līdzeklis,  kurš simbolizē ieguldījumu pilsētas mobilitātē, veselīgā dzīvesveidā un videi draudzīgas iespējas.

Publicitātes foto