Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!

16. un 17.jūlijā visi ceļi ved uz Dobeles novadu, lai izbaudītu garšīgus piedzīvojumus, satiktu viesmīlīgus saimniekus un priecātos par skaistu dabu pasākumā “Mājas kafejnīcu dienas 2022”. Esam priecīgi paziņot, ka šogad jums būs iespēja izvēlēties un apmeklēt 11 saimniecības!

“Mājas kafejnīcu dienās” novadi, pagasti, pilsētas un ciemi aicina apmeklētājus izbaudīt vietējo kulināro piedāvājumu, iepazīstot arī to tradīcijas un kultūru. Šajās dienās savas durvis ikvienam apmeklētājam ver gan esoši ēdināšanas uzņēmumi – kafejnīcas, restorāni, krodziņi, viesu mājas -, gan saimniecības un vietējie iedzīvotāji, kas ikdienā nenodarbojas ar ēdināšanu vai viesu uzņemšanu, bet šajā dienā pārvēršas par kafejnīcām – atver savas mājas un sētas, lai cienātu viesus ar sava novada vai ģimenes īpašajiem ēdieniem.

Seko līdzi informācijai mūsu sociālajos tīklos un mājaslapā www.dobeledara.lv, jau drīzumā sāksim jūs vairāk iepazīstināt ar mājas kafejnīcu saimniekiem un viņu sagatavotajām ēdienkartēm!

KĀ NOTIEK PIETEIKŠANĀS?

  • APDOMĀ, kuras mājas kafejnīcu vietas apmeklēsi
  • Laicīgi SAZINIES ar konkrētās vietas saimnieku un rezervē savu laiku apmeklējumam. IEPRIEKŠĒJA PIETEIKŠANĀS OBLIGĀTA!
  • DODIES GARŠU PILNĀ VIRPULĪ un pie reizes noskaidro no Dobeles novada TIC par apskates objektiem, kurus vari apmeklēt pa ceļam!