Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!

“Mājas kafejnīcu dienās” novadi, pagasti, pilsētas un ciemi aicina apmeklētājus izbaudīt vietējo kulināro piedāvājumu, iepazīstot arī to tradīcijas un kultūru. Šajās dienās savas durvis ikvienam apmeklētājam ver gan esoši ēdināšanas uzņēmumi – kafejnīcas, restorāni, krodziņi, viesu mājas, gan saimniecības un vietējie iedzīvotāji, kas ikdienā nenodarbojas ar ēdināšanu vai viesu uzņemšanu, bet šajā dienā pārvēršas par kafejnīcām – atver savas mājas un sētas, lai cienātu viesus ar sava novada vai ģimenes īpašajiem ēdieniem.

Dobeles novada Vecauces pagasta “Bergos” Mājas Kafejnīcu dienas ietvaros sestdien un svētdien, 25. un 26.septembrī darbosies Bergi fusion. Bergi fusion nosaukums radies no Bergi – mājas nosaukums, kas atrodas kalna galā, un ir daļa no īpašnieka uzvārda, un Fusion-vairāku tautu virtuves īpatnību apvienojumu vienā ēdienkartē.

Pasākuma ietvaros no plkst.12:00 līdz pat 20:00 būs iespējams baudīt 3 kārtu ēdienkarti, un dažādus atspirdzinošos dzērienus. Būs dīdžejs, kas parūpēsies par patīkamu atmosfēru, kā arī iespēja iegādāties draugu darinātas sieviešu “scrunchy” matu gumijas un gleznas. Tiek domāts arī par bērniem- piedāvājot bērniem dažādas spēles un atrakcijas brīvā dabā.

Aicinām izbaudīt mūsu āra Mājas kafejnīcas piedāvājumu, apvienojumā ar fantastisko, uz Zemgalei netradicionālo, skatu no kalna gala uz sakoptiem laukiem!

3 kārtu ĒDIENKARTE:

  • Meža sēņu ramen ar dzeltenajām nūdelēm un sojā marinētu paipalu olu – 5 EUR
  • Brioš Liellopa gaļas burgers ar bekonu pašu marinētiem gurķiem, sīpolu ievārījumu, čedaras sieru un sojā marinētu dzērveņu čatniju – 7 EUR
  • Ābolu drumstalkūka ar smiltsērkšķu saldējumu, un sublimētiem upeņu kraukšķiem – 3,50 EUR

Lūgums DALĪBU IEPRIEKŠ PIETEIKT!
Kontaktinformācija:
mob.26658885 / bergifusion@gmail.com
“Bergi”, Vecauces pagasts, Dobeles novads
SAIMNIEKIEM IR TIESĪBAS ATTEIKT APKALPOT APMEKLĒTĀJUS, KAS NAV IEPRIEKŠ PIETEIKUŠIES!

Pēc “Mājas kafejnīcu dienu” apmeklējuma lūdzam aizpildīt aptaujas anketu majaskafejnicas.lv/aptauja.
Aptaujas mērķis ir noskaidrot kampaņas “Mājas kafejnīcu dienas” apmeklētāju apmierinātību ar pasākumu.

Pasākumus Dobeles novadā organizē Dobele Dara, sadarbībā ar Dobeles novada darītājiem un Auces, Dobeles, Tērvetes Tūrisma informācijas centriem

www.celotajs.lv