Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!

“Mājas kafejnīcu dienās” novadi, pagasti, pilsētas un ciemi aicina apmeklētājus izbaudīt vietējo kulināro piedāvājumu, iepazīstot arī to tradīcijas un kultūru. Šajās dienās savas durvis ikvienam apmeklētājam ver gan esoši ēdināšanas uzņēmumi – kafejnīcas, restorāni, krodziņi, viesu mājas, gan saimniecības un vietējie iedzīvotāji, kas ikdienā nenodarbojas ar ēdināšanu vai viesu uzņemšanu, bet šajā dienā pārvēršas par kafejnīcām – atver savas mājas un sētas, lai cienātu viesus ar sava novada vai ģimenes īpašajiem ēdieniem.

Skaistā Tērvetes plašumu saimniecībā “Krāces” rosās burvīga ģimene, kuri ražo “Tērvetes vīnus”, kad tas kā hobijs pakāpeniski tika pārvērsts par nopietnu mājražošanu. Vīna darītavā „Tērvetes vīni” iespējams nogaršot aveņu-ķiršu, cidoniju, upeņu, ērkšķogu, rabarberu, ķiršu un aveņu vīnus.

Mājas kafejnīcu dienās 25.septembrī būs iespēja degustēt vīnus ar omulīgām sarunām par vīna tapšanu jaukā lauku ainavā Tērvetes upes krastā un lai bagātinātu garšas tiks piedāvāta pašu ceptas maizes, pašu sieta siera un gaļas uzkodu plate.

Arī par saldo ēdienu piekritējiem būs padomāts, jo šajā saimniecībā darbosies un savus gardumus jums piedāvās Katrīnas kūkas. Pie vīna uz vietas un līdzi ņemšanai varēsiet iegādāties Katrīnas ceptās kūciņas, mini eklēriņus, ābolu štrūdeli, desertus trauciņos – tiramisu, šokolādes muss, mango siera kūka, panna cota, makarūnus un vēl, un vēl…

         

Piedāvājuma cena:
– Katrīnas kūkas sākot no 1 EUR
– glāze vīna 3 EUR
– uzkodu plate 10 EUR

Mājas kafejnīcas darba laiks: 12:00 – 19:00

Lūgums DALĪBU IEPRIEKŠ PIETEIKT!
Kontaktinformācija:
– Sandris Laizāns 29454225
– Dace Laizāne 29396589
– Katrīna Ancāne 29971932

“Krāces”, Zelmeņi, Tērvetes pagasts, Dobeles novads

SAIMNIEKIEM IR TIESĪBAS ATTEIKT APKALPOT APMEKLĒTĀJUS, KAS NAV IEPRIEKŠ PIETEIKUŠIES!

Pēc “Mājas kafejnīcu dienu” apmeklējuma lūdzam aizpildīt aptaujas anketu majaskafejnicas.lv/aptauja.
Aptaujas mērķis ir noskaidrot kampaņas “Mājas kafejnīcu dienas” apmeklētāju apmierinātību ar pasākumu.


Pasākumus Dobeles novadā organizē Dobele Dara, sadarbībā ar Dobeles novada darītājiem un Auces, Dobeles, Tērvetes Tūrisma informācijas centriem

www.celotajs.lv