Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!

“Mājas kafejnīcu dienās” novadi, pagasti, pilsētas un ciemi aicina apmeklētājus izbaudīt vietējo kulināro piedāvājumu, iepazīstot arī to tradīcijas un kultūru. Šajās dienās savas durvis ikvienam apmeklētājam ver gan esoši ēdināšanas uzņēmumi – kafejnīcas, restorāni, krodziņi, viesu mājas, gan saimniecības un vietējie iedzīvotāji, kas ikdienā nenodarbojas ar ēdināšanu vai viesu uzņemšanu, bet šajā dienā pārvēršas par kafejnīcām – atver savas mājas un sētas, lai cienātu viesus ar sava novada vai ģimenes īpašajiem ēdieniem.

Dobeles novada Vītiņu pagasta “Skrastiņos” 25.un 26.septembrī Inga Eglīte Ingas mājas kafejnīcā cienās ar pašas gatavotām kūciņām, eklēriem, groziņiem, belašiem un citiem konditorejas gardumiem. Visi šie gardumi būs pieejami arī līdzņemšanai. Papildus degustācijai būs pieejama kafija, saldējuma kokteilis un citi saldi našķi.

Sadarbībā ar Mairu Ķikuri, pasākums būs izbaudāms POP-Up garšas restorānā vigvamos, kurus uzslies un aprīkos Nomadic Homes.

Pieredzes stāsts no Ingas par to, kā hobijs izvērtās par vienīgo darbu. Uz vietas “Skrastiņos” būs iespēja izšūpoties masīvās koka šūpolēs, baudīt kūku un kafiju vigvamos, vai skaistā lapenītē. Pasākuma ietvaros Dobeskalnu vīna darītava piedāvās Auces pusē darinātus vīnus.

  • Lūgums DALĪBU IEPRIEKŠ PIETEIKT!
    Kontaktinformācija:
    mob.29416250 / inga77@tvnet.lv
  • SAIMNIEKIEM IR TIESĪBAS ATTEIKT APKALPOT APMEKLĒTĀJUS, KAS NAV IEPRIEKŠ PIETEIKUŠIES!

DALĪBAS MAKSA
Degustācija (5 vienības) un kafija 7 EUR no cilvēka
Saldējuma kokteilis 2 EUR. Citi našķi pēc izvēles, kurus uz vietas varēs iegādāties.

Pēc “Mājas kafejnīcu dienu” apmeklējuma lūdzam aizpildīt aptaujas anketu majaskafejnicas.lv/aptauja.
Aptaujas mērķis ir noskaidrot kampaņas “Mājas kafejnīcu dienas” apmeklētāju apmierinātību ar pasākumu.

Pasākumus Dobeles novadā organizē Dobele Dara, sadarbībā ar Dobeles novada darītājiem un Auces, Dobeles, Tērvetes Tūrisma informācijas centriem

www.celotajs.lv