Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!

“Mājas kafejnīcu dienās” novadi, pagasti, pilsētas un ciemi aicina apmeklētājus izbaudīt vietējo kulināro piedāvājumu, iepazīstot arī to tradīcijas un kultūru. Šajās dienās savas durvis ikvienam apmeklētājam ver gan esoši ēdināšanas uzņēmumi – kafejnīcas, restorāni, krodziņi, viesu mājas, gan saimniecības un vietējie iedzīvotāji, kas ikdienā nenodarbojas ar ēdināšanu vai viesu uzņemšanu, bet šajā dienā pārvēršas par kafejnīcām – atver savas mājas un sētas, lai cienātu viesus ar sava novada vai ģimenes īpašajiem ēdieniem.

Zebrenes pagasta pašā centrā atrodas brīnišķīga, biedrības “Dīva” veidota, Sajūtu taka, kurā ar basām kājām var izjust dabas sniegtos dažādos reljefus, redzēt krāšņās ziedu dobes, spēlēt lielo dambreti un baudīt malkas čurkstoņu pie lielā ugunskura. 25.septembrī dodies ar visu ģimeni ciemos uz “Sajūtu taku” un izgaršo “Mājas kafejnīcu dienu” dalībnieču sarūpētos gardumus:

  • Uzkoda “Paņemsi vienu, gribēsi otru”
  • Pamatēdiens “Pildītie ķiļķeni ar žāvētu gaļu un biezpienu”
  • Deserts “Romantiskās klimpas”

Šajā dienā varēs arī apmeklēt amatu prasmju darbnīcas, iegādāties vietējos suvenīrus un darinājumus tirdziņā, kā arī iemūžināt skaistas bildes īpaši šim pasākumam sagatavotā foto stūrītī.

Piedāvājuma cena: 7 EUR/pers.

Mājas kafejnīcas darba laiks: 12:00 – 18:00

Lūgums DALĪBU IEPRIEKŠ PIETEIKT!
Kontaktinformācija:
mob.26767172 / evitazute@inbox.lv
“Upītes”, Zebrene, Zebrenes pagasts, Dobeles novads
SAIMNIEKIEM IR TIESĪBAS ATTEIKT APKALPOT APMEKLĒTĀJUS, KAS NAV IEPRIEKŠ PIETEIKUŠIES!

Pēc “Mājas kafejnīcu dienu” apmeklējuma lūdzam aizpildīt aptaujas anketu majaskafejnicas.lv/aptauja.
Aptaujas mērķis ir noskaidrot kampaņas “Mājas kafejnīcu dienas” apmeklētāju apmierinātību ar pasākumu.

Pasākumus Dobeles novadā organizē Dobele Dara, sadarbībā ar Dobeles novada darītājiem un Auces, Dobeles, Tērvetes Tūrisma informācijas centriem

www.celotajs.lv