Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!

“Mājas kafejnīcu dienās” novadi, pagasti, pilsētas un ciemi aicina apmeklētājus izbaudīt vietējo kulināro piedāvājumu, iepazīstot arī to tradīcijas un kultūru. Šajās dienās savas durvis ikvienam apmeklētājam ver gan esoši ēdināšanas uzņēmumi – kafejnīcas, restorāni, krodziņi, viesu mājas, gan saimniecības un vietējie iedzīvotāji, kas ikdienā nenodarbojas ar ēdināšanu vai viesu uzņemšanu, bet šajā dienā pārvēršas par kafejnīcām – atver savas mājas un sētas, lai cienātu viesus ar sava novada vai ģimenes īpašajiem ēdieniem.

Liepdaros, Dobeles novadā savā saimniecībā rosās Ilze Vilciņa, kura audzē dažādus dārzeņus un citas dabas veltes un eksperimentē ar veģetāru ēdienu gatavošanu no tiem. Pati Ilze savu darbošanos ir nodēvējusi par virtuves burvestībām, kas ir gana trāpīgs apzīmējums, ņemot vērā, ka viņa gatavo kartupeļu salmiņus no zilajiem kartupeļiem, izmanto dažādas tehnikas un neredzētus produktus savu gardumu gatavošanā.

Sestdien, 25.septembrī, pasākuma ietvaros, jums būs iespēja nodegustēt Kongo Blue kartupeļu šķirnes un citu dārzeņu čipsus un baudīt gardus ēdienus (speciālajā piedāvājumā veģetārie un vegāniskie gardumi no raganas katla). Šajā mājas kafejnīcā varēsiet arī iepazīties ar Antras Lāces īpašajiem piedāvājumiem: savādāki un ne tik savādi sīrupi, īpašas un ne tik īpašas sukādes un citi kārumi no Antras Lāces kārumu kalves. Stāsti no ģimenes vēstures par ēdienu vai izejvielu rašanos mājsaimniecībā; sīrupi, sukādes, gardumi un citas interesantas lietas jūs sagaidīs šeit.

Piedāvājuma cena: 25 EUR/pers.

Mājas kafejnīcas darba laiks: 12:00 – 20:00

Lūgums DALĪBU IEPRIEKŠ PIETEIKT!
Kontaktinformācija:
mob.28200785 / ilze.haselbauma@gmail.com
“Liepdari”, Tērvetes pagasts, Dobeles novads
SAIMNIEKIEM IR TIESĪBAS ATTEIKT APKALPOT APMEKLĒTĀJUS, KAS NAV IEPRIEKŠ PIETEIKUŠIES!

Pēc “Mājas kafejnīcu dienu” apmeklējuma lūdzam aizpildīt aptaujas anketu majaskafejnicas.lv/aptauja.
Aptaujas mērķis ir noskaidrot kampaņas “Mājas kafejnīcu dienas” apmeklētāju apmierinātību ar pasākumu.

Pasākumus Dobeles novadā organizē Dobele Dara, sadarbībā ar Dobeles novada darītājiem un Auces, Dobeles, Tērvetes Tūrisma informācijas centriem

www.celotajs.lv