Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!

15. un 16. jūlijā tiekamies Dobeles novadā, lai nogaršotu vietējos ēdienus, dzērienus un baudītu unikālo Mājas kafejnīcu atmosfēru! Šajās dienās ciemiņus gaidīs 9 novada mājās, saimniecībās, lauku sētās un tūrisma objektos.

“Mājas kafejnīcu dienās” novadi, pagasti, pilsētas un ciemi aicina apmeklētājus izbaudīt vietējo kulināro piedāvājumu, iepazīstot arī to tradīcijas un kultūru. Šajās dienās savas durvis ikvienam apmeklētājam ver gan esoši ēdināšanas uzņēmumi – kafejnīcas, restorāni, krodziņi, viesu mājas -, gan saimniecības un vietējie iedzīvotāji, kas ikdienā nenodarbojas ar ēdināšanu vai viesu uzņemšanu, bet šajā dienā pārvēršas par kafejnīcām – atver savas mājas un sētas, lai cienātu viesus ar sava novada vai ģimenes īpašajiem ēdieniem.

Seko līdzi informācijai mūsu sociālajos tīklos un mājaslapā www.dobeledara.lv, jau drīzumā sāksim jūs vairāk iepazīstināt ar mājas kafejnīcu saimniekiem un viņu sagatavotajām ēdienkartēm!

 

Kā notiek pieteikšanās?

  • Iepazīsties ar piedāvājumu un izdomā, kuras vietas apmeklēsi;
  • Laicīgi sazinies ar konkrētās vietas saimnieku un rezervē savu laiku apmeklējumam (IEPRIEKŠĒJA PIETEIKŠANĀS OBLIGĀTA);
  • Dodies garšu piedzīvojumā!
  • Pie Dobeles novada TIC noskaidro par apskates objektiem, kurus vari apmeklēt pa ceļam.
    TIEKAMIES VASARAS GARŠU SVĒTKOS DOBELES NOVADĀ!

    *Pasākuma norises laikā var tikt fotografēts vai filmēts, foto vai video var tikt izmantots publicitātes vajadzībām.