Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!

No 15. līdz 17. martam astoņi Zemgales uzņēmēji piedalījās starptautiskā tūrisma ekipējuma izstādē “Camp Villmark” Norvēģijā, lai veicinātu eksportspēju un virzītu savus produktus un pakalpojumus starptautiski. Dalība izstādē uzņēmējiem bija iespējama, pateicoties Zemgales plānošanas reģiona (ZPR) EEZ grantu projekta “Uzņēmējdarbība Zemgalē” aktivitātēm.  

Zemgales reģions izstādē “Camp Villmark” bija pārstāvēts ar savu stendu Product from Latvia, un tajā darbojās uzņēmēji no visām sešām ZPR pašvaldībām – Jelgavas valstspilsētas, Jelgavas, Dobeles, Bauskas, Aizkraukles un Jēkabpils novada.

No Dobeles novada uz izstādi devās zīmols Nomadic Homes, kas ražo lielizmēra tipi teltis, kā arī somas un priekšautus, kas radīti no telšu materiālu atgriezumiem. Tipi teltis var kalpot kā glamping vieta dārzā vai kļūt par plašāku atpūtas vietu, kur aicināt viesus.

Informāciju sagatavoja Dobeles PIUAC
Foto no Zemgales Uzņēmējdarbības centra publikācijas Facebook